Skocz do zawartości

Jakie radio 2din MAX 2000zł A3 8l


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuje jakiegoś radia 2din, najlepiej z androidem. Najbardziej zależy mi na jakości dźwięku.oraz jak wspomniałem na androidzie.

Radio będzie podpięte pod wzmaka. Nabardziej podoba mi się typowy chińczyk z androidem 5.0 (http://allegro.pl/radio-dab-tablet-android-gps-dvd-audi-a4-b7-exeo-i6719912375.html?reco_id=07831872-fc6f-11e6-8dac-6c3be5c00ef8&ars_rule_id=201), podobno się nie zacina praktycznie w ogóle, nie trzeba brać ze sb telefonu żeby obejrzeć jakiś filmik na yt, jest po prostu bardzo funkcjonalny. Po przeczytanych opiniach jest ogólnie super, oczywiście z dźwiękiem nie jest już tak dobrze, podobno jest tragicznie. I teraz kolejne pytanie, czy jeśli kupię tego chińczyka i poprzez bluetooth będę wysyłał dźwięk do radia 1din z dobrą jakością dźwiękową, to jakość będzie w 100% taka jak bym korzystał tylko z  radia 1din ? Może macie inne propozycje ? Inny sposób na brak utraty jakości orginału? Czy na słynne dobre jakościowo pionery, alpine, kenwoody można wgrać android? Prawdę mówiąc te radia 2 din bez androida niczym nie różnią się od 1din, no może że mają nawigację. Która i tak się zacina.. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nawet pokrętła.

W procu będzie , puki co to chyba nic grającego nie kupisz tylko china , jest też opcja b , kupujesz takie radio od firmy najlepiej dużej przez internet testujesz i jak nie pasuje odsyłasz masz na to 14 dni , może akurat będziesz zadowolony z grania kto to wie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby było taniej, jeszcze trzeba zapłacić cło. Nie znalazłem ani jednego radia ktore by się nie zacinało, tylko te chińczyki sie nie zacinają, nie mówię już o nawigacji w tych radiach(nie chinczykach) ktore działają okropnie, zacina się itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...podobno się nie zacina praktycznie w ogóle..."

 

W chinczykach to jest tak, ze jeden egzemplarz przytnie raz na jakis czas, bo sie udal,

Reszta bedzie ciela, bo nie wyszlo:p

 

Nikt Ci na ten temat nie powie zbyt wiele, ludzie nie lubia tracic kasy, liczac ze moze sie uda.

Jezeli bardzo chcesz to kup, przetestuj, napisz wlasna opinie na forum.

Nie mniej nie spodziewaj sie szalu, nie wazne pod co bys nie podpial i jak bys przesylal sygnal, zawsze to zagra jak chinczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Zrozumiałem, to co polecacie, tylko i wyłącznie do muzyki i kamerki cofania 2din ? i żeby się w miarę możliwości nie zacinało. A gdybym zdecydował się na zabudowanie tabletu to jakość też będzię nie porównywalna do tych alpin i pionerow ?


Cofam pytanie... Ale mam inne czy są takie tablety które dorównają jakościowo do tych pionerów, alpine itd. ? Jeśli tak to kupie tablet zabuduje go i po problemie będę miał to co chciałem - jakość dźwięku i android. Co do zmiany głośności zrobię to mechanicznie na silniku modelarskim, a obok dam plus i minus. Jest można powiedzieć "magikiem" i taka rzecz to nie problem. Tylko czy są jakościowo dobre tablety? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety takiej możliwości obecnie. Chcę zrobić za pierwszym razem wszystko na cacy i nie wiem na co się zdecydować, wydać 2000zł jest łatwo, a procować trochę na nie trzeba, przynajmniej ja muszę dosyć długo dlatego tyle pytań. Byłbym wdzięczny za podanie jakiegoś przykładowego DACa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety takiej możliwości obecnie. Chcę zrobić za pierwszym razem wszystko na cacy i nie wiem na co się zdecydować, wydać 2000zł jest łatwo, a procować trochę na nie trzeba, przynajmniej ja muszę dosyć długo dlatego tyle pytań. Byłbym wdzięczny za podanie jakiegoś przykładowego DACa.

To co Ty w koncu chcesz zrobic za 2000zl? Na poczatku chciales kupic radio 2 din a teraz chcesz zrobic "wszystko na cacy". Tez bym chcial za 2000zl zrobic "wszystko na cacy".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2000zł chcę kupić jednostkę multimedialną radio/tablet. Po kilku postach najbardziej jestem nastawiony na tablet. Spełnia praktycznie wszystkie moje warunki. Na cały osprzęt łącznie z tabletem mogę wydać 2000zł, tablet o którym myślę to Nexus 7, możliwe że inne większy, ale wydaje mi się że ten będzie odpowiedni. Teraz nachodzi się pytanie jak uzyskać dźwięk porównywalny do wyżej wymienionych Pioneer/Alpine. Napisałeś że poprzez DAC'a - dobrze, szukałem podałem linki które zostały usunięte, wiem moja wina podaję teraz nazwy i modele, oto one :

 

NuForce uDAC-3 Black

NuForce Icon iDo GW 

FX-AUDIO DAC-X6 DAC 24BIT/192KHz

 

Proszę o podanie Twojej propozycji, ponieważ nie wiem czym się nawet kierować. Jeśli dźwięk rzeczywiście będzie podobny do flagowych modeli. to chyba warto coś takiego zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadaszz człowieku, jakie słuchawki? Z tego co czytam w twoich postach jest jasno napisane, ze dac ma polepszyc jakość tabletu. Wzmacniacz kupuje razem z tableten I dacem, glosniki kupuje jak podlacze te dwie rzeczy. W czym problem? Staram sie kulturalnie w miare możliwości odpowiadać ale cały czas są odpowiedzi typu "a po co" "a na co", jesli zasluzylem na warna to prosze mi go dac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...