Skocz do zawartości

Men's Day - Bemowo


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem, widziałem i żałowałem ze jednak nie wystartowalem w bass race :/ ale mam chociaz motywacjie na przyszly rok

 

Ogulnie mam ponad 300 zdiec z imprezy ale z samego dB race to juz nie mialem mocy trzymac aparatu bo prawie 7h czekalem az zawody rusza :) Szczerze mowiąc Pan Krzysio za AC i 6x P1222 troche mnie zawiodl bo myslalem ze wiecej wyciagnie z tego sprzetu, ale sam powiedzial ze cala instalacjie robił dzień wcześniej na spontanie wiec nie można było sie duzo spodziewać... Wielkie ukłony dla kolegow z Ltwy co pokazali troche klasy

No nic mam maly plan na przyszly sezonik zeby startowac w Bass Race i dB Dragu w klasie na 1x12' i cosik tam bym chciał osiągnąć nie ukrywam ale zobaczymy co mi z tego wyjdzie.

Pużniej wrzuce kilka fotek autek z CA co byly na imprezie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie chwile mam to tez opisze :D Ja razem z Maciaty i Karolo bylem. Ogolnie bardzo fajna imprezka bylo na co popatrzec, kiosk na kolkach robiacy jak chcial hayabuse na cwiare epic owned :D w dB Dragu spodziewalem sie nieco lepszych wynikow, matiz na pizdzingach 149 tylko. Litwin z jedna sztuka RE i genialnie wygladajaca skrzynka pieknie pokazal klase i sypnal 150 dB :padam: Za powiedzenie bodajrze "11 lat" dostalem smyczke dB Drag Racing & Bass Race :) Chcialem bluze rockforda wygrac no ale niestety kosz mi sie wbil w dlonie i stara kontuzja barku odezwala wiec poleglem :D Ale ogolnie nie zlauje, bardzo fajnie spedzona sobotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matiz pyknął 150db

przypomne że głośniki mają po 2om cewki i mocy w sumie nie za wiele idzie

a po za tym sprzęt zrobiony na dbdrag w bass race raczej ulegnąc może zniszczeniu

30s grania nonstop to jest prawdziwe wyzwanie

całą drogę do domu głośniczki pachniały

to 1 zawody zobaczymy co bedzie dalej

zapraszam następnych do zabawy

nagrody były super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powienien nie powinien bla bla bla

Nalezy sobie zdac sprawe z faktu iz moc na glosniku w danym momeci zalezy od:

a)czestotliwosci w tym momencie

b)impedancji zaleznej od czestotliwosci w tym momencie

c)napiecia na wejsciu wzmcniacza(czyli wysterowania wzmcniacza) w tym momencie

d)napiecia na wyjsciu wzmcniacza

e)napiecia zasilania w tym momencie(czyli wydajnosci samego zasilania)

 

Rownie dobrze mogl dostac 2kw....

Moc maximusa i kazdego innego wzmcniacza jest mierzona w warunkach laboratoryjnych i NIE na glosniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powienien nie powinien bla bla bla

Nalezy sobie zdac sprawe z faktu iz moc na glosniku w danym momeci zalezy od:

a)czestotliwosci w tym momencie

b)impedancji zaleznej od czestotliwosci w tym momencie

c)napiecia na wejsciu wzmcniacza(czyli wysterowania wzmcniacza) w tym momencie

d)napiecia na wyjsciu wzmcniacza

e)napiecia zasilania w tym momencie(czyli wydajnosci samego zasilania)

 

Rownie dobrze mogl dostac 2kw....

Moc maximusa i kazdego innego wzmcniacza jest mierzona w warunkach laboratoryjnych i NIE na glosniku.

 

I to jest święta racja, dlatego ten wynik mnie tylko lekko zawiodł bo o totalnej klapie nie ma żadnej mowy :D

Chłopaki pewnie dopracują sprzęcicho i bedzie malina :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...