Skocz do zawartości

Men's Day - Bemowo


Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu wrociłem z wawy, gdzie jak pewnie wielu z was wiadomo odbyły sie roznego rodzaju pokazy/konkurencje w tym to co interesuje nas najbardziej czyli db drag i bass race.

Kto był i kto chce pogadać na temat uzyskanych wyników w konkurencjach audio ( ciekawych swoją drogą ) niech pisze :).

Moim zdaniem bass race to bardzo ciekawe widowisko, kwalifikacyjnie do poszczególnych klas jak i pewnie w trakcie samego wyścigu ( niestety jutro, mnie nie bedzie juz bo nie mogłem zostać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byli my, byli :)

 

całkiem ciekawie było ;]

http://img81.imageshack.us/img81/9850/47698365.jpg

http://img81.imageshack.us/img81/6954/33109133.jpg

http://img81.imageshack.us/img81/922/83476294.jpg

http://img268.imageshack.us/img268/895/77070925.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedą foty :) Ogolnie masakryczna nieuwaga niektórych biorących udział w bass race najczesciej............... spychała ich do wyższej klasy :)

 

Np właściciel majacy te aukcje 646945052 na alledrogo wrzucił 3 takowe skrzynie w corolle kombi ( w sumie 6 szt P1222 + bodajże Emphaser EA2400D ) i efekt jak na taki ogrom dobrego sprzetu był słabawy... może to być kolejnym dowodem na to, ze w dbdragu wieksza częsc sukcesu to wiedza. Mazda Hifonicsa z Bełchatowa startowała chyba z goliathem 3,2 KW rms i chyba też mogło być lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedą foty :) Ogolnie masakryczna nieuwaga niektórych biorących udział w bass race najczesciej............... spychała ich do wyższej klasy :)

 

Np właściciel majacy te aukcje 646945052 na alledrogo wrzucił 3 takowe skrzynie w corolle kombi ( w sumie 6 szt P1222 + bodajże Emphaser EA2400D ) i efekt jak na taki ogrom dobrego sprzetu był słabawy... może to być kolejnym dowodem na to, ze w dbdragu wieksza częsc sukcesu to wiedza. Mazda Hifonicsa z Bełchatowa startowała z goliathem 3,2 KW rms i także bez jakiegoś szału wg mnie

 

 

nie jestem pewien ale czy czasem ten emphaser to nie ejst ten co go miał kolega nero?

 

a iel wycisnoł na tych jbl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Nero ma ten sam model. Nie wiem ile ale z tego co kojarze na 6xP1222 chyba zdobył 144,8 cos w tych granicach - wynik słaby. Biorąc pod uwage ~150 dB na 1 SZT RE kolegi z Litwy :).

Będą zdjęcia to zobaczycie. TermLab im sie zawiesił z 7 razy i pomiary były ogólnie robione z przerwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedą foty :) Ogolnie masakryczna nieuwaga niektórych biorących udział w bass race najczesciej............... spychała ich do wyższej klasy :)

 

Np właściciel majacy te aukcje 646945052 na alledrogo wrzucił 3 takowe skrzynie w corolle kombi ( w sumie 6 szt P1222 + bodajże Emphaser EA2400D ) i efekt jak na taki ogrom dobrego sprzetu był słabawy... może to być kolejnym dowodem na to, ze w dbdragu wieksza częsc sukcesu to wiedza. Mazda Hifonicsa z Bełchatowa startowała z goliathem 3,2 KW rms i także bez jakiegoś szału wg mnie

 

 

nie jestem pewien ale czy czasem ten emphaser to nie ejst ten co go miał kolega nero?

 

a iel wycisnoł na tych jbl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien ale czy czasem ten emphaser to nie ejst ten co go miał kolega nero?

 

a iel wycisnoł na tych jbl?

 

tak to ta sama sztuka nawet, u mnie jak go podłączałem jakoś nie chciał zagrac, oddałem go i nie wiem co z nim zrobili ze zagrał, pytanie na ile mieli to wsztstko spiete? i ile wyciśli?

emphaser ma koło 6kW przy stałym 14,4v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien ale czy czasem ten emphaser to nie ejst ten co go miał kolega nero?

 

a iel wycisnoł na tych jbl?

 

tak to ta sama sztuka nawet, u mnie jak go podłączałem jakoś nie chciał zagrac, oddałem go i nie wiem co z nim zrobili ze zagrał, pytanie na ile mieli to wsztstko spiete? i ile wyciśli?

emphaser ma koło 6kW przy stałym 14,4v

 

skoro te skrzynie kazda ma 2x4ohm to myśle ze kazda skrzynia spięta była na 8ohm i dalej równolegle co dało jak sie nie myle 2.3ohm

 

 

kiedy skończysz twój projekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...