Skocz do zawartości

KABEL 50 mm2 - 12 farad kondensator


mariom3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy to prawda ze musze miec 12 faradow konda aby zamontowac w aucie kablel pradowy 50mm2 bo tak mi powiedzial sprzedawca w sklepie CA i niewiem czy to prawda czy poprostu chce mi jakiegos konda wcisnac bo mu nie schodza ...ja sie pierwszy raz spotkalem z takim przypadkiem ...a moj sprzet to nie nie jakis Jack Hammer tylo sprzet do max 1000w rms moze mniej .. poradzcie mi cos ????? dzieki !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do konda to zamierzalem kupic ale sie nie spodziewalem ze takim tekstem mi pojedzie i chyba naprawde mu podziekuje a cena za kable jaka mi powiedzial to prawie 300 funtow (komplet) .....a konda zamierzam kupic 2F mysle ze spokojnie da rade ewentualnie jakis 5F ale to jak juz wyzej wspomniano na zapas bo z czsem moze cos zmienie ale narazie moj MTX 9515 mnie zadowala ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze kolega z UK :D jezeli chodzi o sprztet i wiedze obslugi o CA ( z wlasnego doswiadczenia w Haldfords`ie) to lipa koles nawet nie wiedzial gdzie mam podlaczyc kabel "REM" z radja do wzmaka i wkrecal mi ze to dlatego bo jest to najnowszy model i nie dostali jeszcze instrukcji do nich :D ogolnie tragedia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem lepsze talenty a Halfords nie wchodzi w gre bo tam tylko Fli , Fusion ,albo Mutant i co bys nie powiedzial to i tak to ich badziewie jest lepsze niz to co ty chcesz ...bez komentarza ....a co sadzicie o firmie DIETZ bo znalazlem kabelki tej firmy i to w bdb cenie (set)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powiedzialem gosciowi ze pytalem inne osoby zajmujace sie CA i znajace sie na tym i ze nie musze miec az 12F konda to powiedzial ze sie ch.... znaja i ze to jacys amatorzy ....pozostawie to bez komentarza ...a jakiej firmy kable sygnalowe polecacie bo do niego to juz wiecej nie pojade ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariom3, zależy ile masz kasy na sygnałówki. Za 50zł kupi już coś fajnego np sinuslive

http://www.sinuslive.pl/product_info.php?c...products_id=202

kabel sygnały sinuslive CA50

 

pierwsze lepsze podałem które stoją na dobrym poziomie jakościowym :)

 

wiadomo im wyżej to zacniejszy sprzęt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.eagle-cable.pl/index.php?dzial=...&produkt=29

eagle-cable MC 60 załatwią sprawę :)

 

lub coś z oferty stinger, dls, macrom, RF, audison...... to porządne kable i w kwotach rzędu 100zł nie ma na co za mocno narzekać tak naprawdę.

 

Albo samemu złożyć sygnałówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...