Skocz do zawartości

Mazda MX-3


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie aktywka :D Chociaz przy takim sprzecie zobaczymy co sie uda zdzialac.. Ale radio potem idzie na pierwszy ogien :D

 

[ Dodano: 2009-12-13, 15:33 ]

Dodam jeszcze wreszcie pare zdjec :D I opisze pare zmian :D

 

Wiec po pierwsze zmienilem juz prawie wszystko :P Radio mam duzo lepsze, w bagazniku dalej Filip DAP i Crunch, ale na przod jest MDS MT9 (na nowych zdjeciach dalej PB, bo MDS jeszce odpowiednio nie siedzi na slupku) w drziach EP ECP 26W, w drzwiach (na razie kierowcy) otwory konstrukcujne sa juz zanitowane blacha 1 i 2 mm (prawie cale otwory sa zakryte, a ogolny szkielet sie wzmocnil), kolejnym krokiem bedzie Dynamat na drzwi, potem Filip pojdzie na sprzedaz i zostanie wymieniony na 2 piece, gdyby byl mocniejszy, za nic w swiecie bym go nie wymienil, trany Sankena i porzadne wykonanie, dzwiek zajebisty, tylko troche mu pod wooferki brakuje. W bagazniku zagoscil EQ BR 12 stary przetwornik z papierowa membrana i jak narazie idealnie mi podchodzi :P Na przod mam zamiar potem dac pod tweetery jakis piec, ktory doda im detalicznosci, ale nie za ostro, w sumie pod Filipem jest dobrze, tyle, ze to 4 kanaly.. Pod wooferki bede szukal czegos minimum 80-90-100 W na kanal, co doda im fest kopa :P A teraz jeszcze pare zdjec

post-785-1247076384.jpg

post-1-1247076384.jpg

post-1-1247076385.jpg

post-1-1247076386.jpg

post-1-1247076387.jpg

post-1-1247076388.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Trafalgar, tak jak to Ruby napisal Butaprenu.. Mysle, ze jest to najlepsze i przy okazji najtansze rozwiazanie.. Tylko pamietaj, ze klej musi popracowac zanim dobrze chwyci, czyli przyklejasz, suszysz opalara, odklejasz i tak z 2 razy i jest cacy :)

 

reikeb, teraz po zmianie radia (bylo 7893) i lepszym ustawieniu (oczywiscie dalej kombinuje nad zgraniem wszystkiego) dla mnie jest malina, gora wreszcie sie ozywila, o basie z przodu nie bede pisal, bo drzwi mam jeszcze za cienko zrobione, ale gora i srednica jest jak na moj gust oczywiscie zajebista :D

 

EQ w bagazniku mi tez straaasznie podszedl, jest kulturalny, a jak potrzeba to troche gainu i zatrzesie budka, a to tylko 180 W :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, kicki dają radę i czadu i potrafią robić zamieszanie.

Radio ma kilka ciekawych opcji, ale męczących :)

Co do suba, w rapie gra git, w rocku gubi się zupełnie.

Przemek rocka nie słucha, także jest wszystko tak jak on chciał.

Ale EQ mnie również miło zaskoczył, mały ale wariat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zmienilem troche ustawienie tweeterow.. Wyglada to komicznie, bo podstawa jest rolka z papieru toaletowego :( Dzwiek sie troche polepszyl, glownie scena, ale prawy tweeter jest chyba dalej zle ustawiony..

 

Tak to wyglada :(

 

Narazie pojezdze z tym kilka dni, potem ewentualne korekty, dystans, szpachla i skaj :(

post-785-1269978078.jpg

post-1-1269978078.jpg

post-1-1269978079.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ache, nie wiem jak te twoje tweeterki najlepiej się sprawują ale jak już kombinujesz to ustaw je tak aby ich osie krzyżowały się jakieś 10-20cm u mnie takie ustawienie sprawdziło się najlepiej :(

Oczywiście po każdej zmianie położenia tweetera konieczna korekcja czasówek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby ich osie krzyżowały się jakieś 10-20cm

 

Rozwin to, bo nie do konca zrozumialem :( Czaswoke oczywiscie przy kazdym ustawieniu zmieniam.. Ale chwilowo zgluplem :( Chce dac je tak, zeby krzyzowaly sie mniej wiecej pod lusterkiem.. moze taki "trojkat bez czubka" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby ich osie krzyżowały się jakieś 10-20cm

 

Rozwin to, bo nie do konca zrozumialem :( Czaswoke oczywiscie przy kazdym ustawieniu zmieniam.. Ale chwilowo zgluplem :( Chce dac je tak, zeby krzyzowaly sie mniej wiecej pod lusterkiem.. moze taki "trojkat bez czubka" :(

Najpierw spróbuj jak najlepiej "złapać" scenę bez jakielkolwiek korekcji, jak już to Ci się uda, to wtedy zacznij bawić się korekcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...