Skocz do zawartości

Poznań dB-Drag&BassRace


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

1. Nazwa imprezy : CAR AUDIO SHOW 2009

2. Termin : 14-06-2009

3. Miejsce: MediaMarkt, KingKros Marcelin (plac przy rondzie)

4. Wartość nagród – ok 5000zł

5. Rejestracja zawodników na miejscu(koszt 50zł za uczestnictwo w dBDrag i BassRace)

6. Pomiary będą wykonywane miernikiem TermLab

7. Kategorie: dBDrag

- Street A

- Street B

- Street C

- SuperStreet

- ewentualne zmiany w kategoriach ( uzależnione od ilości zawodników )

8. BassRace:

- 120,0 do 129,9 dB

- 130,0 do 139,9 dB

9. Regulamin zawodów : www.dbdrag.pl

10. Program konkursu:

1. Rejestracja zawodników do godz. 11.00

2. Zawody od godz. ok.12.00

3. Rozdanie nagród ok. godz. 17.00

 

Ewentualne pytania prosze kierować tu : lukasz@democar.pl

 

 

Zapraszamy

democar.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo "przemyślany" pomysł, aby w tym samym dniu co dużo wcześniej planowana impreza w Szczecine robić z partyzanta jeszcze dwie kolejne imprezy (Poznań i Piotrków) o mocno podobnym charakterze i praktycznie dla tych samych ludzi.

Efekt tego może być tylko taki, że na wszystkich trzech może być najwyżej średnia frekwencja, czyli w efekcie marna rywalizacja.

Ciekawe tylko, czy ten genialny pomysł to wynik jedynie przypadkowej bezmyślności czy też może jakiejś zaplanowanej złośliwości?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna sprawa :

1. Piotrków jest w sobote i nie jest pod znakiem żadnej organizacji, to jest piknik.

2. Zawody w poznaniu są w niedziele

3. Co do złośliwości to na kogo mam być zły ,że chce zrobić impreze?

Impreze taką organizuje się z większym wyprzedzeniem a nie z dnia na dzień i nieraz pokrywają się zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna sprawa :

1. Piotrków jest w sobote i nie jest pod znakiem żadnej organizacji, to jest piknik.

2. Zawody w poznaniu są w niedziele

3. Co do złośliwości to na kogo mam być zły ,że chce zrobić impreze?

Impreze taką organizuje się z większym wyprzedzeniem a nie z dnia na dzień i nieraz pokrywają się zawody.

1. To wiem i o Piotrkowie tylko wspomniałem jedynie przy okazji. To bezpośrednio się nie gryzie.

2. No właśnie - są w niedzielę, tak jak i te w Szczecinie są w tą samą niedzielę. Czy uważasz, że to dobry pomysł aby dwie podobne konkurencje dla tych samych ludzi były w tym samym dniu? Pomysł jest do dupy tak dla mnie jak i dla Ciebie.

3.Co do EWENTUALNEJ jakiejś ukrytej złośliwosci, to na wszelki wypadek jedynie zapytałem, a nie twierdziłem.

Z ostatnim zdaniem zgadzam się w 100%. Szkoda tylko że tego nie praktykujesz w realu - Ty wyskoczyłeś ze swoją imprezą dokładnie 12 dni przed jej rozpoczęciem, a ja podałem termin imprezy w Szczecinie minium 4 miesiące temu, czyli 120 dni wcześniej. Taka mała różnica - tylko 10 razy. Termin ten wisi opublikowany na stronie od marca i jeżeli tylko ktoś chciałby takie sprawy brać pod uwagę, to na luzie szło to zaplanować z głową, nawet dużo wcześniej.

Ale OK, mnie tam rybka czy będzie 5 czy 35 osób. Najwyżej wcześniej się wszystko skończy i będzie większy luz. Chodzi tylko o to, że zawodnikom zabiera się część emocji związanych z większą i mocniejszyą konkurencją w ich kategoriach.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że impreze może zorganizować prawie każdy w Polsce, o każdej porze i w każdym miejscu i nie musi się pytać komuś "czy może zrobić impreze ?" Zawodnicy przyjadą na taką impreze na którą będą chcieli , na którą będą mieli bliżej lub po prostu na tą która im się podoba.

Do tej pory nie było innych organizacji zajmujących się zawodami car-audio więc dajcie szanse innym. Nie jesteście sami.

Druga sprawa. Nie podoba mi się, że pomysł zorganizowania imprezy w centrum Polski jest pomysłem " do dupy "

chyba, że obawiacie się że na waszą impreze przyjedzie 5 osób a na moją 35.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że impreze może zorganizować prawie każdy w Polsce, o każdej porze i w każdym miejscu i nie musi się pytać komuś "czy może zrobić impreze ?" Zawodnicy przyjadą na taką impreze na którą będą chcieli , na którą będą mieli bliżej lub po prostu na tą która im się podoba.

Do tej pory nie było innych organizacji zajmujących się zawodami car-audio więc dajcie szanse innym. Nie jesteście sami.

Chyba jednak do końca nie zakumałeś o co mi chodziło.

Oczywiście, że imprezy może sobie robić kto chce i kiedy chce. To nie jest i nie było tematem tego wątku. Chodzi jedynie o to, że nie jest zbyt rozsądnym pomysłem robienie podobnych imprez w tym samym dniu. Nie jest dobre dla jednych, dla drugich jak i dla samych zawodników, obojętnie kim oni wszyscy wzięci do kupy by nie byli. Po prostu robi się wówczas rozdrobnienie, co nie jest najlepsze dla jakichkolwiek i czyichkolwiek zawodów. Kumasz?

 

Druga sprawa. Nie podoba mi się, że pomysł zorganizowania imprezy w centrum Polski jest pomysłem " do dupy "

chyba, że obawiacie się że na waszą impreze przyjedzie 5 osób a na moją 35.

pozdrawiam

Czytaj ze zrozumieniem - według mnie "do dupy" jest tylko sam termin, a nie Twoja impreza.

 

Już Ci pisałem - do nas może przyjechać nawet tylko tych 5 osób. My nie robimy zawodów aby się z nich utrzymywać, więc dla mnie rybka czy teraz pójdzie nam 5 czy 19 pucharów. Nie pójdą teraz, to pójdą za miesiąc, bo wpisowe jest głównie na ten cel przeznaczane. Wolę 5 zawodników, którzy pzyjechali dla samych zawodów niż trzydziestu, którzy się tam pojawią w nadziei na materialne nagrody.

Chodzi tylko o niepotrzebne rozdrobnienie i osłabienie rywalizacji podczas każdych zawodów. Tak u nas, u Was jak i u innych. Pasuje planować imprezy mając również i to na uwadze. O nic więcej nie idzie i nie ma tu żadnej polityki.

OK, zasadniczy temat został wyjaśniony i nie ma sensu dalsze rozwijanie dodatkowych wątków.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Piotrkowie robię konkurs dla amatorów z okolic

a nie stałych bywalców zawodów

jak widać praktycznie nie ma żadnych zasad w regulaminie

jak będzie 10 chętnych i najlepszy wynik np. 142dB to będą zadowolony

chodzi o zachęcenie tych początkujących do rywalizacji

myślę że co tydzień w Polsce powinno być organizowanych parę małych niezależnych konkursów i stąd by się brali prawdziwi zawodnicy

ja zacząłem od takich małych spotkań organizowanych przez firmę BASSER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. OK, nie ma co dalej drążyć sprawy, bo nic wielkiego się przecież nie stało. Wiadomo, że tego typu spotkania i lokalne imprezy są potrzebne, aby nieobeznaną w temacie wiarę powoli wprowadzać do tej zabawy. Pisałem, że (oczywiście o ile się da) pasowałoby również myśleć o tym, aby imprezy się nie nakładały na siebie w tym samym terminie. Pierwszy rok w tej branży nie robię i doskonale zdaję sobie sprawę, że część z tego typu imprez może być uzależniona od innych, do których się je przykleja i które były już zaplanowane wcześniej lub nikt podczas ich planowania nie patrzył na car audio, bo nie były one organizowane głównie w tym celu. Nie musicie mnie w kółko o tym uświadamiać. Przeważnie kumam tekst po pierwszym jego przeczytaniu.

Jednak część imprez da się również z głową zaplanować, aby się nie żarły z innymi. O to cały czas tutaj lata na zasadzie "jak się tylko da, to pasowałoby i o tym pomyśleć".

Nic więcej. Napisałem to tylko z tego powodu, że w pierwszym poście stoi wyraźnie:

Witam,

Jako organizator imprezy wspólnie z King Krosem z Poznania zapraszamy na ...

pozdrawiam

DEMOCAR.PL

Ja to zrozumiałem tak, że skoro się pisze "jako organizator", to raczej piszący powinien swoją imprę od początku do końca świadomie zaplanować, czyli brać również pod uwagę kolizję terminów z podobnymi imprezami. Nawet dla własnego interesu.

W przyszłości trzeba więc pisać tak jak faktycznie jest, biorąc na własną klatę odpowiedzialność za każde swoje słowo. Nigdzie tam nie wyczytałem, że impreza już jakaś jest dawno temu zaplanowana, a zawody się do niej jedynie przyczepia w ostatniej chwili, czyli że nie ma już możliwości zmiany terminu. Jest natomiast napisane, że się samemu to organizuje, więc proszę do mnie nie pić, że się czegoś czepiam, bo ja powyższej informacji nie pisałem i jedynie rozwijam to co jest tam przekazane.

Ale OK, teraz zostawmy już to w spokoju, tak jak było już wyżej napisane "z pozytywnym nastawieniem", bo nic się nie stało i najwyżej myślmy wspólnie o przyszłości.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam koledzy ze przeszkadzam wam w kłótni ale chcialbym wiedziec o co w tym chodzi , tak poprostu lub gdzie znajde regulamin

8. BassRace:

- 120,0 do 129,9 dB

- 130,0 do 139,9 dB

Moje auto nie jest nastawione na db ale jak mam to rozumiec ze sa dwie katygorie i w jednej startuja samochody ktore robia 120 - 129,99 db a w drugiej 130,0 - 130,99. I w besposrednim starciu ten co zrobi lepszy wynik wygrywa ? Jezeli tak to w ktorym momencie nastepuje podzial na kategorie ?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...