Skocz do zawartości

Audio System HX12SQ, Digital Designs DD612, Sundown Audio E12 v.3 D2 czy może Rockford Fostage P2D2 ?


DiiLZone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam kupić jakiś głośnik w granicach 600-900zł i nie wiem co wybrać. Co prawda wciąż liczę na używkę najlepiej RF'a z serii HX ale ciężko znaleźć 12 cali i w 4ohm niestety.

 

Zależy mi na nisko schodzącym basie bo słucham głównie wolnych bitów typu rap.

 

Głośnik zagra w skrzynce br szczelina którą zaprojektuje i wykona pewien użytkownik tego forum. Wybór pada na coś nowego ze względu na brak starych głośników ;c koniecznie zależy mi na 12 cali i 4ohm czyli 2x2ohm albo 1x4 cewka.

 

W tej cenie znalazłem kilka głośników czyli: 

 

Audio System HX12SQ

Digital Designs DD612

Sundown Audio E12 v.3 D2

Rockford Fostage P2D2 (P3 za drogi ;c)

Hertz SX300 D

 

Ktoś może miał styczność z którymś z głośników w skrzyni br ?

 

Zagra to na kabelkach 35mm2, wzmak RF Punch 801S (800w rms 4ohm)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE Audio widziałem tylko na alledrogo w tej kiepskiej wersji 175rms za 3 bomby także to raczej mnie nie zadowoli a z używek w tej cenie nie ma nic szukałem.

 

Pewnie równie dobrze zagrają dwie 8" czy tam 10" ale jednak mam przekonanie co do 12" głośnika i pojedynczej sztuki.

 

Na przodzie gra seria z audi a3 pod kiepskim radiem z pioneera ale nie o tym temat. Na przód przyjdzie czas jak będzie kasa i czas by wygłuszać drzwi itp. Na razie chce włożyć coś do bagażnika :) Poprzednio miałem Emphasera EBR112 T4 1000rms 4ohm ale napędzałem kiepskim impulsem sd500 choć i tak zejście basu w miarę mi odpowiadało. Nie słyszałem żadnego z nich wybór jest na chybił trafił ponieważ w tej kasie z nowych nic ciekawszego nie widziałem a nie ma to być typowy głośnik SQ w closed tylko br i dobre zejście. Ground Zero mnie nie interesuje nie ufam tej marce to może prędzej dla tych co jeżdżą po zawodach dB spl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał jakieś upusty tak by go zgarnąć za 8 stów to by było ;d 2 stówki za skrzynkę i bym się zamknął w tysiaku a na tym mi zależy :) Najlepiej jakby ktoś miał używkę z dd na sprzedaż ale nie widziałem nigdzie tych 612.

 

W sumie pisał mi typ co ma mi robić skrzynkę, że z upustem jest w stanie ogarnąć za 750zł przecież :D Muszę pomyśleć o tym głośniku :)

 

karuzel506

 

Możesz coś więcej napisać o tym dd ? Potrafi konkretnie nisko zejść ? W br jaką objętość skrzynki robiłeś ? Jakościowi w miarę przyjemny bas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...