Skocz do zawartości

Pomóżcie,nie wiem jakie głośniki wstawić ?!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam pomocy. Nie jestem audio filem i nie znam się na tych sprawach. Kupiłem sobie radio pioneer DEH-3000 MP, wiem że to najniższa półka. Mam standardowe głośniki przednie na desce rozdzielczej w Polo 96 i chciałbym je wymienić, bo stare są stare i charczą przy większych decybelach. Jak możecie to napiszcie co tam wstawić i o jakich wymiarach itp., itd. Zaznaczyć jeszcze pragnę, że chce tylko te dwa głośniki nic ponad to.

W instrukcji radia podane są dwie wartości : maksymalna moc wyjściowa 50 W x 4 i moc wyjściowa ciągła 22 W x 4, czy któraś z nich to RMS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale tam sa chyba 10 w kokpicie?? Jezeli tak, to Macromy bardzo fajnie graja, chociaz i tak jak dasz podbicia i bez HPFu to zawsze Ci bedzie charczalo.. Tak naprawde, to obojetnie co kupisz i tam wsadzisz, to i tak nie bedzie ladnie gralo Ale Macromy juz jakos tak w miare przejrzysto graja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale tam sa chyba 10 w kokpicie?? Jezeli tak, to Macromy bardzo fajnie graja, chociaz i tak jak dasz podbicia i bez HPFu to zawsze Ci bedzie charczalo.. Tak naprawde, to obojetnie co kupisz i tam wsadzisz, to i tak nie bedzie ladnie gralo :D Ale Macromy juz jakos tak w miare przejrzysto graja..

 

Pewnie wszystko będzie lepsze od tego co jest. Nie jestem audiofilem, ale wydaje mi się, że może być lepiej

 

[ Dodano: 2009-05-28, 20:56 ]

Może to mi wystarczy ?

 

http://www.automuza.pl/sklep/?p=productsMo...=phonocar-2-060

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O PHONOCAR-ach niestety nie mam dobrego zdania chociaż tego konkretnego modelu nie miałem okazji słuchać :D

Osobiście jestem raczej za sinusami ponieważ uważam że jak za 10-tki i w dodatku pod samo radio to nie ma co wydawać więcej kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojti1981, a może warto za drzwi się wziąć :D i tam wsadzić coś ciekawego :D

 

Bo z podszybia nic ciekawego nie ustrugasz. Zamiast kupować te wymysły daj tam Tesle ARN 116 :rotfl:

 

Chłopaki ja wiem, że Was bardzo ograniczam ale skupmy się na tych dwóch na desce. Autem jeździ moja baba ja sporadycznie, chce tylko te standardy z 96 roku wymienić i to wszystko co mogę i jestem w stanie zrobić w bagarzniku to wózek inwalidzki woże i półkę muszę ściągać a w drzwiach nie dam rady dłubać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mamy ograniczyć wybór do Phonocarów/Sinuslive to ja także polecam Sinusy :D Miałem okazję słuchać (co prawda 13cm) i muszę przyznać, że jak na głośniki koaksjalne to grają przyzwoicie :looka:

 

Phonocarów nie słyszałem także nie wypowiadam się na ich temat :P

 

[ Dodano: 2009-05-28, 21:51 ]

a jaką średnice kabelków tam dać ? o ile to ma znaczenie przy takim sprzęcie

 

A seryjnej instalacji w autku nie masz ?? Do tej klasy sprzętu wystarczy standard :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mamy ograniczyć wybór do Phonocarów/Sinuslive to ja także polecam Sinusy :D Miałem okazję słuchać (co prawda 13cm) i muszę przyznać, że jak na głośniki koaksjalne to grają przyzwoicie :looka:

 

Phonocarów nie słyszałem także nie wypowiadam się na ich temat :D

 

[ Dodano: 2009-05-28, 21:51 ]

a jaką średnice kabelków tam dać ? o ile to ma znaczenie przy takim sprzęcie

 

A seryjnej instalacji w autku nie masz ?? Do tej klasy sprzętu wystarczy standard :P

 

W kablach jest masakra, ktoś tam już paluch wkładał a radio zakładał mi mechanik samochodowy, który ani dnia w zawodzie nie przepracował a teraz jest od lat budowlańcem :D. Wiem lekkomyślne to było z mojej strony powierzać mu takie poważne zadanie :D ale radio gra ! ok Dzięki chłopaki za pomoc kupie te SL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kablach jest masakra, ktoś tam już paluch wkładał a radio zakładał mi mechanik samochodowy, który ani dnia w zawodzie nie przepracował a teraz jest od lat budowlańcem :D . Wiem lekkomyślne to było z mojej strony powierzać mu takie poważne zadanie :D ale radio gra !

Nie trzeba ukończyć szkoły, żeby odkręcić 4 śrubki, wpiąć/wypiąć 2 kabelki i zaizolować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...