Skocz do zawartości

Podpiecie Siganta Odc 500


borix1996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam stare kable plus i minus 14mm2 pociagniete do tylu. Zakupilem Signata odc 5000 ktory ma dwa terminale dwa plusy po 35mm2 i minusy po 35mm2. I teraz moje pytanie jesli z tylu zamotuje akumluator i podepne te kable 14mm2 pod niego i od niego kable po 35mm2 do wzmaka to staryczy na zasilenie signata ??? czy musze od pierwszego akumulatora  z przodu ciagnac do tylu kable o grybosci 35mm2??. Ma dwa wpiecia na kabel rem czyli uruchomienie przetwornic i czy musze drugi kabel rem ciagnac??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezwzględnie i priorytetowo musisz zadbać o prawidłowe zasilanie. Kabel 14 mm^2 pomiędzy dwoma aku absolutnie nie wystarczy. Ten Signat to istne monstrum, ponad 2,5 kW w 1R a podobno stabilny w 0,5. Nawet jak dasz bufor w postaci drugiego akumulatora, instalacja nie wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lanzara 154d 1000w w rms ale on tyle nie ma zawyzona moc. Na jedny dawal rade i trzepalo lusterkiem planuje dwa lanzarki zapodac. Teraz pytanie do was dwa lanzary czy audio system helon 12?? jest za 500zł na olx i typ jest z tego forum link; https://www.olx.pl/oferta/subwoofer-audio-system-helon-12-spl-re-orion-dd-gzrw-u-dim-CID5-IDhODQN.html

 

pytam bo chce zeby rypalo basem tak zeby dach skakal :P


lanzar by wczesniej podpiety pod inny wzmaczniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam kilka fajnych 12 jednak zawsze wracam do 15... Po prostu można mocniej pierdnąć a to akurat to co tygryski lubią najbardziej :) chociaż w tym przypadku może rzeczywiście helon sprawdził by się lepiej... Nie słyszałem max-a w 15" ale raczej mistrzem gięcia blach nie jest (chętnie przygarnę takiego na testy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie panowie mógł by mi ktoś opisac co znaczą te przelaczniki i pokretła :D:
-Master/slave
-Level od 5v do 0.15v
-Subosonic 10Hz-50Hz
-ENS pokretlo
-LPF od 30Hz do 250Hz 

-Phase 

-Remote i czy bez tego sterownika basu da sie zwiekszac bas i zmniejszać czy nie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...