Skocz do zawartości

SUB NOWY DO 100zł , 200zł , 300zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze to idiotyczne pytanie poniewaz nie uznaje takich zabawek ale czysto teoretycznie gdyby ktos z was mial kupic suba to samochodu oczywiscie sam glosnik bez skrzynki do 100zł nowke. To jaki glosnik by wybral chodzi o 12'. Komentarze typu gdybym mial kupic suba za 100zl to dolorzylbym i kupil lepszy przod sa nie mile widziane poniewaz chce wiedziec jaki z subow np. z allegro lub innych portali badz sklepow do tej stówki byly by najmniejszym zlem. I tak analogicznie do 200zł i 300zł. Lecz najbardziej zalezy mi na wlasnie subach z najnizszej polki cenowej

pozdrawiam i licze na powazne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... do 100PLN to ciężko cos wygrzebać, osobiście nie testowałem nigdy suba w takiej cenie. Do 200 juz mozna troche powybierać jeśli chodzi o aledrogo.pl Na pewno godnym zainteresowania bedzie Magnat Xpress 12' cena ok 170zł składałem na tym głośniku dwie skrzynki closed i BR i w zarówno jednej jak i drugiej głośnik jak za te cene mile zaskakuje :] Ciekawy jest również Blaupunkt GTw 1200mk2 cena ok 200zł wkładałem go w BR i również radził sobie całkiem bobrze bardzo uniwersalny głosnik radzi sobie dobrze w wiekszosci rodzajów muzyki. Sam osobiście jestem ciekawy ile warte są suby marki LTC, a ceny bardzo niskie... :luka:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tych LTC tez jestem ciekaewy chyba kupie jedna sztuke wsadze w closed i opisze wrazenia rowniez mysle nad zakupem audiona 30CM MODEL 0812 mial ktos stycznosc ??

 

[ Dodano: 2009-05-25, 18:08 ]

A jeszcze tak przy okazji czy ktos wie czy w poznaniu sa pomiary DB i gdzie ewentualnie bo jestem ciekawy ile bym wycisna z dwoch takich audionow :luka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mój kolega rok temu kupił LTC jeśli się nie mylę to chyba dokładnie takiego

http://www.allegro.pl/item643138709_promoc...t_promocja.html

wpakował to w skrzynie z BR ale coś mu nie odpowiadało więc przełożył w zamkniętą

i muszę przyznać że byłem miło zaskoczony

bardzo ładny bass i autem też potrafi zatrząść

 

[ Komentarz dodany przez: greg-si: 2009-05-25, 20:35 ]

Złamanie 6 punktu regulaminu forum

Warn

Pozdrawiam Greg-si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...