Skocz do zawartości

Instalacja Fiat Stilo MW


mayster007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mayster007 - podjąłeś decyzję co zagra na tyle ?? :)

 

Prawdopodobnie zwycięzcą konkursu będzie RE Audio SR-10. Maniek860824 sam byłeś przy tym przypadkowym odsłuchu :) . Głośnik grał w obudowie zamkniętej 21 litrów i pomimo tego, że te 220 W z Glowa wydaje się dla niego trochę za mało, moim zdaniem było całkiem nieźle. Sub nie zagłuszał przodu i nie zostawał w tyle. Tam gdzie potrzeba potrafił kopnąć i grał dość szybko. Może nie robił dużego ciśnienia, lecz stanowił uzupełnienie przodu - i czegoś takiego oczekiwałem ( moim niedoświadczonym i amatorskim uchem dobrze zgrał się z przodem ). A wzmacniacz nie był regulowany pod tego suba a głośnik był w konfiguracji 2 x 4 Ohmy ( grał na 8 Omah ). Czyli w konfiguracji 2 x 2 Ohmy i po regulacji wzmacniacza powinien zagrać troche lepiej i mocniej. Jednak chciałbym tego RE skonfrontować z Juniorem .... sam już nie wiem, trudna decyzja. Zobaczymy co czas przyniesie, na razie biorę się za wykończenie bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W końcu coś się ruszyło z wykończeniem bagażnika. Zadomowił się tam również subik RE Audio SR-10 w malutkiej, 15 L obudowie, wykonanej w warsztacie kolegi maxtz. Całość bagażnika wykleiłem kocem do obijania kolumn z małymi wstawkami z ala alcntary. Nad wzmacniaczem ``zawisła 5 mm szyba z wypiaskowanym logo u-dimension. Tylną klapę zrobiłem na wzór bagażnika aby ukryć brzydki, czarny, podrapany plastik. W podnoszeniu podłogi pomagają dwa siłowniczki gazowe 120N każdy. Co do grania suba to dla mnie bomba. Czegoś takiego właśnie szukałem. Pozostało mi jeszcze zmienić podświetlanie szyby ( dwie zwykłe niebieskie LEDY słabiutko świecą ) i wykończyć jakoś mocowanie szyby ( na razie jest prowizorka i niezbyt ciekawie to wygląda ).

post-1-1247778342.jpg

post-1-1247778343.jpg

post-1-1247778344.jpg

post-1-1247778345.jpg

post-1-1247778346.jpg

post-1-1247778347.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie sprawuje taka skrzynia? praca glosnika nie ucierpiala ze nie jest w tradycyjnej?

 

Głośnik gra w minimalnej objętości zalecanej przez producenta. Dzięki takiemu kształtowi obudowa jest sztywniejsza ( mniejsze powierzchnie ścianek ) niż tradycyjny sześcian. Nie ma tam również żadnego kąta prostego co podobno pozytywnie wpływa na prace głośnika ( tak gdzieś wyczytałem ), jednak ja nie słyszę różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...