Skocz do zawartości

kto chce w mordę ...??


kluczyk17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ache, kase ktora bym musial przeznaczyc na PS3 i oryginalne gierki do niej (chyba ze juz zlamali ale nie slyszalem) wolalbym w audio przeznaczyc a X360 kosztuje grosze i mozna normalnie z neta ssac giery takze niestety ale dla zwyklego zjadacza chleba ma wiecej zalet konsolka MS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUBU 360 nie ma blu-ray'a :rotfl:, dlatego zgadzam sie z Ache'm ze PS3 jest lepszy, bo i mozna pograc i poogladac filmy na Blu-Ray http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif i to jest najwieksza przewaga PS3 na X360

p.s. tez nie jestem fanem Microsoftu :padam:

 

[ Dodano: 2009-05-22, 14:40 ]

FUBU, by the way PS3 kosztuje w granicach 1300zl. - nowka :], wiec nie wiem w czym problem ? A poza tym zawsze mozna wziac go na raty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a x360 ok 700zł czyli mniej wiecej dwa razy mniej

 

za x360 przemawia struktura sieciowa, ktora pomimo ze jest platna przebija ta z ps3

 

a jakbyscie panowie wiedzieli to na xie tez da rade ogladac filmy HD i to po polsku pomijajac kwestie HD-DVD ktore przegralo formatowa wojne z B-R, mowie o filmach mpeg4 czy innych formatach ktore umozliwiaja ogladanie HD na x360 - praktycznie za free http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

pomijajac kwestie gears of war dla ktorych kupilem x'a i cioram juz ze 3 lata - nie ma lepszej gry na siec

 

360 FTW

 

[ Dodano: 2009-05-22, 17:06 ]

a jedna rzecz zeby nie bylo ze jestem stronniczy to mialem 3 konsole Sony, bylem zadowolony a PS3 jest prawie bez awaryjna w stosunku do x'a ktory pierdo** sie co troche :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko procz Gran turismo ktore jest lipne... ( bo jak mozna robic gre next gen w ktorej auta nie rozbijaja sie i jezdza jak kartonowe pudelka...)

 

tekken 6 bedzie na x'a - mgs4 tez - silent jest ale i tak lipa...

 

no i resident 5 i wiele wiele innych

 

jedyne ktorych zaluje to killzone 2 i motorstorm, ale za to mam mase innych

 

teraz wiekszosc gier jest multiplatformowa, developerzy licza jak wiecej zarobic

 

i np za polroczna wylacznosc na gta4 Micro$oft zaplacil Rockstarowi podobno 50$ mil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wiekszosc gier jest multiplatformowa, developerzy licza jak wiecej zarobic

 

Wiem, wiem.. Moze to jakies zboczenie, ale i tak bym Xa nie kupil Chociazby za ksztalt pada http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ! apropo pada

 

pad od ps jest tak stara i gowniana konstukcja.. ze hoho

 

galki sa za blisko siebie i ciezko sie gra w fpsy. to raz a dwa ze spusty w iksie sa wygodniejsze

 

moim zdaniem pad od x'a ma duzo lepsza ergonomie, a konstukcja dual shocka to moze byla dobra ... w 97' :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUBU, by the way PS3 kosztuje w granicach 1300zl.

 

Plus ceny gier po 150-250 zeta bo nie sciagniesz z neta bo nie jest zlamana http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

A za 750 zeta masz nowke Xa sflashowanego i mase gier ktore ssasz z neta az milo

 

Wiec dla przecietnego kowalskiego ktory liczy kazdy grosz X to o wiele lepsza opcja :P

 

Tekken 6 wychodzi na X'a wiec tez nie widze problemu :P

 

I nie slyszalem zeby dalo rande na PS3 postawic lajnuxa, na X360 jak najbardziej :hyhy:

 

Co do padow to i Dual Shock (SixAxis) i pad X360 sa fajne :D

 

A ten wasz blu-ray ma byc wprowadzony do X'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blu-raya nie bedzie w x;ie ... przynajmniej nie w tej generacji ... moze 720 a to z racji ze formatem ktory mial byc w iksie i zasadniczo byl jako dostawka bylo hd-dvd jednak wytwornie filmowe przestaly wspierac ten format i tak sie zakonczyl jego zywot

 

linux jest glownie na ps3, na ixa jest ale to raczej proby ktore na nic sie nie przydaja z ps3 mozna zrobic pelnoprawny komp

 

co do tego flasha to pomijajac kwestie piracenia, ktorego osobiscie nie popieram, to uzywki na x'a jest latwiej i taniej dostac

 

a ja sie trzymam dalej mojej teorii Sixaxis (pierwszy pad na ps3 z czujnikami wychylenia, dual schock 3 rozni sie tym ze ma wibracje i wyszedl pozniej ) to pady dobre ale do konsoli starej generacji, obecnie kontroler musi byc przystosowany do roznych typow gier a takim kontrolerem jest pad xboxowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...