Skocz do zawartości

Zagrzanie się kanału Pionek gm-x 924


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie takie pytanko ? Pionek nie raz był na SPA i znowu mam dwa problemy mianowicie znowu do poprawki MASA na RCA 

( świsty , szumy zakłócenia na prawym kanale ) sprawdzone 5x u mirka nowe kable,nawet 33r podłączyliśmy i nadal to samo . Tak że pionek do poprawki. 

Stuki podczas jazdy trzaski na Morelach prawdopodobnie do poprawy masa na Kostce 35r 

ale dziś mianowicie jechałem ze szkoły i po 20 min grania przestał grać lewy Picolac od strony mojej ( kierowcy ) ostatnim razem zrobiłem taką operację ze wyjąłem kable rca przemieniłem i włożyłem z powrotem jak były i grało normalnie ... 

 

ps. możliwe że grzeje się kanał ? ( aaa i wiatraki wogóle się nie załączają jak się pionek rozgrzeje tzn układ chłodzenia wogole nie chodzi ) 

 

Who Can Help me ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


chyba ty kurcze jesteś za mocno eksplatowany ; )
W tym piecyku marnie jest rozwiązane połączenie rca z płytą. Nawet jak Ci poprawił "u mnie Gościa ogarniętego na miejscu Od Mirka kolesia" to przy kolejnym nieuważnym wypinaniu sygnałówek mogłeś uszkodzić to samo. To b. delikatne ustrojstwo.

 

 


Zachowuj się.
:ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek słuszna uwaga i wskazówka wspomnę o tym kolesiowi jak dziś mu zawioze piec

Ale po drugie wpinam wszystko delikatne bo wiem że w tych pionkach JEST bolączka z rca...

Pany a raczej doświadczeni koledzy jak jadę i np rozgrzeje się pionek. To podczas jazdy po lekkich dziurach

są trzaski na picolo mianowicie potwierdza się teza mojego mentora w kostce czerwony JEST odpowiedzialny za zasilanie za plus a żółty od masy radia i kiedy on lekko luźny możliwe ze jak ten żółty w kostce podcZas jazdy tam sobie lekko drzy to gubi masę na radio i z tego jest wówczas taki objaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...