Skocz do zawartości

Subwoofer do 16L w klozecie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam suba 10", ograniczeniem jest buda zamknięta o pojemności 16-17L.

Wczesniej miałem Excursion SHX i Re Audio SRX, obecnie Helix P10W. Są na rynku jakieś 10" które pokażą tłusty pazur w takiej pojemności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10w3v3

Super głośnik. W 17 litrach zagra optymalnie. W relacji cena/jakość to chyba najlepsza propozycja z nowych.

Jeśli W3 zbyt drogi to śmiało bierz W0 również kapitalny głośnik lubiący przyjąć sporo power'a a przy tym nie awaryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dego sb 10 mk2 .Uwazam że jest idealny do cl w tych litrach a i napewno jest "lepszy" niż p10.Tak sie składa że miałem okazje przez rok jeżdzić z helixem p12 a teraz jest dego sb 12 .Różnica jak dla mnie znacząca. Zejście ,szybkośc bez porównania do p12 . Oczywiście nadal ltwierdze też że helix p12 jest super subem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz Boguś o dego,myślałem ze helix p12 gra dla mnie świetnie (i tak nadal jest) ale...kupiłem dego i niestety pokazał jak to powinno wyglądać .ma to co p12 ale śmiało mogę powiedzieć że bije go na głowę .szybki jak cholera przy 12".Do tego jak trzeba to zagra naprawdę nisko i tłusto gdzie p12 juz nie istniał ,i to wszystko w tej samej zabudowie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jl jest szybszy od helixa ??Czy to się tyczy tez wersji 12"czy tylko 10??

 

No zdecydowanie. Mocną stroną Helixa jest barwa oraz zdolność to zróżnicowanego grania.

Ale jak ma kopnąć to JL zostawia go w tyle.

W przypadku P12 vs 12W3 ta różnica jest jeszcze większa.

 

O ile P10 jest udanym subem i trochę z nim jeździłem to P12tke wyrzuciłem po jednym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie JL do sprężynki, jest bardzo trafne, zresztą sama budowa tych dwóch głośników może trochę sugerować, że JL będzie szybszy, bardziej kopliwy, zaś P10 nieco wolniejsza, no i pompeczka bardziej - choć bardzo fajna. Mała pojemność skrzynki, skrzynka zamknięta, no i ma być niżej ? To raczej niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...