Skocz do zawartości

Jaki sub do Hondy CR-V II


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,tematów w doborze suba pewnie było tu sporo jednak każde auto inne,zestawy inne więc nie można wkładać wszystko do jednego koszyka.

Od początku,radio to pionner DEH-P6900IB, przód wygłuszony zrobiony na audio system m165,wzmacniacz axton A495,pod moje wymagania gra super no oprócz tego dołu z suba.

Chciałbym kupić jakąś skrzynie ale nie mam pojęcia w czym wybierać,czy br czy cl,jak wiadomo wzmak na wiele nie pozwoli ale na zawody nie zamierzam się wybierać,po prostu lubię czasami lekko przyp.....ć.

Wiadomo że bagażnik u mnie połączony z kabiną,więc całkiem inaczej to wygląda niż w kufrze zamkniętym.

Pomóżcie chociaż trochę nakierować mnie na prawidłową ścieżkę.

Suba będę stroił najniżej jak się da.

 Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego,a mógłbyś mi podać jakieś konkretne nazwy co i jak?

Rozmiar głośnika i buda cl nie za wiele mi mówi.

Kasa do 500 zł max.

Myślałem o:

1.Audio System M12 Plus

2.Audio system Mx Line

3.ALPINE (SBG-1243BP)

4.Alpine SBG-1244BR

 

Nie wiem czy dobrą drogą idę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Axton w mostku ma ze 150-160 rms...

Jeśli niedrogi głośnik, który zadowoli się niewielką mocą to może Re Audio ? Rex10s4 albo Rex12s4

Kosztują niewiele a 175 rms to chyba będzie w sam raz.

 

Do tego ktoś na forum ulepi odpowiednią skrzynkę i powinno być przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nic z powyższych o których pisałem nie nadawało się dla mnie,za mały piecyk mam czy te suby to nic szczególnego ?

Możecie coś napisać o nich?

A i dodam że kiedyś miałem słabszy piecyk axtona, suba miałem infinity kappa 400 rms i nawet nieźle mi to latało,może nie dało to pełnej mocy ale mi wystarczyło,niech to będzie jakimś wyznacznikiem mojego słuchu i gustu,muza to przeważnie hard trance lub electro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pochodną tego RE. Ogólnie bardzo fajny głośnik, potrafił zrobić zamieszanie w kombi. Chodź stary Rockford zagrał o klasę lepiej. Jeśli bierzesz pod uwagę tylko nowe głośniki to RE będzie dobrym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...