Skocz do zawartości

Jaką wkrętarkę kupić?


maxtz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po lekturze kilku for internetowych i licznych rozmowach z ludźmi ci pracują na dachach przy zabudowach kartonowo gipsowych oraz własnym doświadczeniem postanowiłem dołożyć trochę kupić wkretarke De walt dcd 790 m2 . Ma ktoś może z forumowiczów jakieś doświadczenia związane z tym sprzętem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tą Makitę, żebym nie sklamal, chyba juz z 7-8lat, akumulatory nadal trzymają. Używam może razw miesiącu.

 

http://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosne-i-akcesoria/wiertarki-wkretarki-i-mloty/wkretarki-akumulatorowe/wiertarko-wkretarka-akumulatorowa-makita-12-v.html

 

Mam jeszcze Skill`a na kablu 5m i też bardzo chwalę, a 3 kumpli jak im ją pożyczyłem, to potem sobie kupili :) ZERO zmartwień "akumulatorowych" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super,a teraz pytanie czy ktos posiada owa wkretarke z lidla minimum 18v ??? Ona chyba nie ma udaru zgadza sie???


Bo od dawna przymierzam sie do zakupu cos min 18v zeby w miare mocne bylo.


i cos dla MAstka https://www.kompernass.com/index.php?route=common/shop  bateryjki po 20 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NieNie pokazuj mi baterii do atualnych modeli... pokaz do takich ktore byly w lidlu sprzedawane kilka lat wstecz.

Cena niska ale po co mi elektro skiec za kilka lat ktorego szkoda wyrzucic a brak serwisu na przyklad.

 

Nie jestem na nie, nie odradzam i nie poszukuje wkrętarki po prostu to luzne przemyslenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Cena fajna.. tyle ze skad Wy za 2-3lata wezmiecie do niej akumulator na przyklad?

 

w tej cenie była 40Nm z udarem, wiem bo mam i Pabs-a właśnie i tą drugą, myślałem że sobie aku powymieniam, a tu lipa bo niby obie 18V ale inne mocowania.

Ta z resztą była swego czasu za 189 zł nie za 229 zł ... ale pewnie tak się sprzedawały, że cena wzrosła.

Ta z udarem ma możliwość właśnie dokupenia aku - koszt 80 zł bodaj. Ta co dał kolega link - nie.

Osobiście czekał bym na tą wersję z udarem, bo faktycznie potem będzie bujando.

 

 

 


i cos dla MAstka https://www.komperna...ute=common/shop bateryjki po 20 euro

 

nie do tej wersji. To jest do 18 o której pisałem wyżej z udarem, z resztą bodaj jeszcze do 2 urządzeń innych na ten aku.

W linku masz 20 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze pytanie czy da sie jakos okreslic date produkcji akumulatrow z firmy de walt , bo ogladajac ogloszenia spotkalem sie z wielkimi rozbierznosciami cenowymi np taki de wlat dcd 995 p2 jest  do kupienia za 1299 pln w jednym sklepie internetowym a w nastepnym 1500/1800 . moze mi ktos wytlumczyc skad biora sie takie rozbierznosci cenowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na baterii w okolicy złacza do ładowania jesy wybita data produkcji. Bardzo dużo sprzętów jest też poserwisowych z USA dltego taka cena dcd995 to najwyższy model z udarem - brat ma taką - dla mnie za duża i denerwujace jest to "cyfrowe" sprzegło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że na większość hobbystycznych zastosowań taka wkrętarka powinna w zupełności wystarczyć: http://www.lidl.pl/p...Detail&id=50022

 

To już lepiej kupcie sobię tą

 

http://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosne-i-akcesoria/wiertarki-wkretarki-i-mloty/wkretarki-akumulatorowe/wiertarko-wkretarka-sparky-12-v-z-latarka-led.html

 

Nie tylko hobbystyczne narzędzie, do tego ma 2 akumulatory, mi padły oba po około 5 latach, ogniwa wymienne ok 70zł x 2 = 140 kupiłem za 219 nową, znów 5 lat po budowach pociągnie.

 

Na dziś dzień mam jedną z wyprowadzonym kablem w garażu pod cteka , szkoda na ogniwa, a nowa na budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze wspomniana wkretarka dcd 995 ona jest nówka sztuka . I to mnie strasznie dziwi skąd na nowym produkcie taka rozbieżność cenowa . Czy może to jest wypust na sklep typu Castorama itp. Czy może jakieś to są pułkowniki co nie jeden sezon mają za sobą a może jeszcze coś innego . Kolega wyżej pisał że sprzęt z USA po naprawie . OK wszystko by się zgadzało jak by chodziło o sprzęt używany a nie nowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...