Skocz do zawartości

Focal K2 Power + PS130


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Potrzebuje pomocy i doradztwa. 
Trafiły do mnie 4 głośniki ze zwrotnicami i twiiterami. 

12626200_10203806079711419_566824585_n.j
Problem w tym że jest tylko jeden zestaw Focal polyglass 130. (najłatwiej by mi było go sprzedać) 
Do tego mam K2 Power130 ze zwrotnicą i twiterem oraz PS130 ze zwrotnicą i twiterem. 
Pytanie moje jest następujące.
1. Mam zupełnie fabryczne i podstawowe audio w swojej e46 sedan. Czy jest sens żeby wymienić przednie 16 na któreś z tych 13? 
2. Czy podłączając te głośniki pod ori radio) bardzo zrobię im krzywdę? Mam możliwość jeszcze podłaczenia jakiegoś wzmaka 4 kanałowego który się gdzieś w piwnicy poniewiera. 
3. Czy podłączenie K2Power i PS130 na przodzie ma jaki kowiek sens? Tak było zrobione to w samochodzie z którego były wyciągnięte. 

4. Czy twitery TN47 zmieszczą się w miejsce fabrycznych twiterów? 
5. Jeśli ktoś ma gest i chciałby mi pomóc i wyczerpać moje wszystkie wątpliwości to można się ze mna przez fb kontaktować (marcin.zdzierak.9).

Będę wdzięczy za wszystkie podpowiedzi co mogę z takim "kompletem" głośników zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz przypadkowy zestaw głośników, bliżej nie określony wzmacniacz i nie przygotowane auto a konkretnie drzwi. Ja dałbym sobie spokój bo po zapięciu sprzętu w aucie frajdy nie będzie a tylko zgrzytanie zębów. Popatrz w dział z instalacjami jak się do bumy zabrać, jest co najmniej kilka sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wiem. Dystanse, wygluszenie, radio inne.

Ale nie pytam sie jak mam to zamontowac, tylko czy jeśli mam takie glośniki czy moge je wykorzystac, czy musze kupic 16 bo nie ma mozliwosci zeby w miejscu 16 byly 13?

A no i tak, na pewno jak 13 z przodu to sub jakis w bagazniku musialby byc. Ale w pierwszym etapie by mi koszty przedniego zestawu odeszly, szczegolnie ze focale nie sa takie badziewne chyba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj. Masz szesnastki, to się ciesz. Niektórzy byli by zachwyceni z fabrycznego miejsca na taki głośnik. Masz jeden kompletny zestaw, popatrz ile to warte i sprzedaj. Reszta niekompletna, wiec dla ciebie nie warte myślenia, moze komuś się pojedyncze głośniki przydadzą. Najprostrza opcja i wg mnie najrozsadniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...