Skocz do zawartości

realne rms wzmaków PEIYING?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos czasu motam się co zrobić z moim systemem...zeby wreszcie wycisnąć z nigo troche basu :idiota:

zastanawiam sie powaznie nad sprzedażą mojej alpinki(choc ostatnio po zmostkowaniu 4 kanałów pewnie dlugo bede za nią płakał :D )i kupnem czegos co napedzi godnie jakiegos suba :D (pal sześc Pb s6c pojdą pod samym radiem)

zauwazyłem na aukcjach przypadkowo wyżej wymienione wzmaki...

peiying 2000w 4 kanaly

albo peiying 1200 W

czy ktos mial stycznosc z tym sprzetem ....i czy warto go zestawic z jakims fajnym subem ok 350 rms?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2h30R miałem do czynienia. Do suba, który ma robić hałas się sprawdzi. Kondensatory w przetwornicy są na napięcie 65V jak dobrze pamiętam. 3 pary tranów na kanał(hpb1502 ma 2 pary). Ktoś go mierzył na elektrodzie i moc wyszła bodajże 450W

 

Ten wzmacniacz jest dobrą alternatywą dla carpowera HPB1502 i w sumie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zaczynałem od PY-2H30R całkiem fajny za te pieniadze..Niewiem jak teraz z jakoscią, bo rok temu zaczeło mi sie robic wiecej reklamacji na ten sprzecik ale fakt faktem wiecej tego sprzetu mi zeszło wiec moze ogolnie wiadomo-100%jakosciowych sprzetów nie ma.. Sprzet bywa czasami lepszy od tych Markowych sprzetów z najnizszej półki i jest tanszy :idiota:

Serwis: Cóż.. Jak w piosence-To Twoja wina, to Twoja wina..

Mi kilka razy udało sie załatwic serwis, ale szkoda gadac..

Ogolnie sprzety za te pieniadze są całkiem ok.. Potrafia zagrac całkiem ładnie-jak za tą kase oczywiscie, maja poprostu troszke elektroniki w sobie, nie tak najgorszej jakosci.

Model PY-2H30R byłby chyba odpowiedni pod twoj głosnik, troszke wieksza moc na 4omah, nie trzeba podbijac bassu aby mocniej walneło, wiec automatycznie ładniejszy basik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zastanawia skad taka róznica cenowa.. kilkadziesiat złoty róznicy a mocy ma troszke wiecej..To co pisza to wiadomo-pic na wode.

finchers, ewentualnie pomysl o zakupie mocniejszego

http://www.allegro.pl/item618411104_nowy_p...en_wymiata.html

Wydasz wiecej kasy, ale masz mozliwosc aby pozniej np:zapodac 2glosniki po 4ohmy lub jeden mocniejszy glosnik np: 2x4ohm

 

Kogo obchodzi moc realna, przecież te waty nie oznaczają jakości. Może jestem uprzedzony, może coś się zmieniło...

 

dysponujac mała kwota ludzie nie patrza na jakosc..W dodatku wez w tej kwocie kup cos "konkretnego" :zdziwko: Basik ładnie nie zagra ale przynajmniej dmuchnie dachem w góre :niepewny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...