Skocz do zawartości

pionier gm-x922 a DLS ca 21


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie takie pytanko aktualnie jak wspominałem wczEśniej posiadam na tw 924

i myślę zostawić cały system żeby zasilana była z piecowni pionierów

i zastanawia mnie 922 pod wf? We furtkach oczywiście midbaasy, oczywiście profil grania i mocy DLS na wf daję radę może lekko się róŻni profil Ale tak myślę żeby wszystko skleiło się w idealną całość, co możecie na jego temat powiedzieć ci którzy go mieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko aktualnie jak wspominałem wczEśniej posiadam na tw 924

i myślę zostawić cały system żeby zasilana była z piecowni pionierów

i zastanawia mnie 922 pod wf? We furtkach oczywiście midbaasy, oczywiście profil grania i mocy DLS na wf daję radę może lekko się róŻni profil Ale tak myślę żeby wszystko skleiło się w idealną całość, co możecie na jego temat powiedzieć ci którzy go mieli?

 

Kurcze , gdybym tak dostał pod choinkę śrubokręt , to chyba zamieniłbym kabelki we wzmakach :wink2: , że ze dostałem wodę po goleniu , to mogę co najwyżej pachnieć :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejson, nie słuchałem ani jednego ani drugiego wzmaka ale śmiało mogę powiedzieć, że Pan Nakamichi, dobrze Ci powiedział. To, że komuś by pasował taki zestaw nie oznacza, że Tobie będzie się podobał, więc dokuty nie przesłuchasz go u Siebie to się nie dowiesz niczego.

 

 

 


umiesz cZytać że zrozumieniem?

 

musiałem 3 razy przeczytać Twój post zanim zrozumiałem o co w nim biega :/ interpunkcja leży i kwiczy u Ciebie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę z telefonu nie z PC Po drugie napisałem że WF to midbass który potrzebuje mocnego kopa z dołu! A niestety gm-x924 niema takiej mocy żeby uderzyć wf z dołu a po trzecie gm-x to zestaw na sekcję średnio wysoką, a gm-x922 pomyślałem o zasilaniu nim wf który potrzebuję minimum 150 rms a kolega nakamachi wyskakuje odrazu z głupią dyskusją. Mam nadzieję że nie którzy będą wiedzieć o co chodzi skoro nie umieją czytać ze zrozumieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...