Skocz do zawartości

Grande Punto - kwestia źródła dźwięku


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Po kilku miesiącach jazdy z seryjnym audio przymierzam się do pierwszych zmian. Niestety seria gra bardzo słabo. 

Z przednimi głośnikami sobie poradzę, podłaczenie wzmacniacza też nie jest problemem. Aktualnie czeka Philips DAP650. Do tego jakiś mały sub. Mam w pokoju DEI - głośnik, który kiedyś kupiłem i nigdy nie używałem. Potestuję i może zostanie, może kupię coś innego.

W każdym razie podstawowy problem to radio. Chciałbym żeby instalacja była jak najmniej widoczna i dobrze by było zostać przy seryjnym radiu  - przetestuję je i zobacze jak będzie grało pod docelowym zestawem głośników. 

Pytanko jest takie. Jakie radio będzie współpracowało z seryjnym sterowaniem z kierownicy. Chciałbym zachować użyteczność nie tylko guzików na kierownicy ale również tego ekraniku przy zegarach podczas wybierania numeru/rozmówcy tak jak ma to miejsce seryjnie.... tak radio musi mieć bluetooth i działać jako zestaw głośnomówiący. Istnieje szansa na zgranie tego wszystkiego w sposób, który opisałem? W kwestii jakości oczekuję jedynie tyle ile oferują typowe radia z niskiej półki pokroju JVC czy Clarion.

 

Budżet. Czy 500zł na radio 1DIN(bo nic większego bez dużej rzeźby nie wchodzi) wystarczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...