Skocz do zawartości

Dylemat między xm5560 a helix hxa 40


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć forumowicze. Przyznam, dawno nie zaglądałem ale sprzedałem auto ze sprzętem w środku, teraz żałuję. Składam nowe klocki do kupy. Doradźcie co wybrać. Jednostka centralna jvc kw av61bt, odseparowane uDimension el comp 6. Mam na oku xm5540 za 250 i helixa hxa 40 za 200zl. Pasmo myślałem żeby pociąć radiem. Mądrzejsi, doradźcie.

PS. I nie krzyczcie, trochę wypadłem z obiegu. Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Helixa, nie wiem dlaczego na Forum wzmacniacze Helixa w jakiejś niełasce - takie ja odnoszę wrażenie... Można sobie było poczytać o tym właśnie wzmacniaczu w starych czasopismach o Car Audio, co to, jak zrobione, jak gra. Od siebie mogę polecić całym sercem, miałem następcę H400 Esprit, miałem B2, miałem H1000 - świetne wzmacniacze, grające gładko, precyzyjnie, dynamicznie, świetna kontrola, ciepły i mięsisty dół pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem kiedyś tego hxa 40 od kumpla . U niego pod jakim dls nie wiem jaki grał fajnie w mostach pedzil zestaw pasywne . Ja go kupiłem o podpiolem do napędu suba i niestety uwalilen go teraz biedak leży i nie potrafię go zrobić . Ale jak grał u znajomego to spodobał mi się jak gra .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

D... blada. Nic nie załatwiłem z plexą. Leży w serwisie. 2 kanały uwalone. Taki mi sprzedano. Dość długo leżał przed instalacją więc sprzedający się wypnie, nawet nie dzwoniłem do niego. Na miejscu nie sprawdziłem,

bo wówczas nie miałem instalacji. Ostatni raz coś kupiłem na ładne oczy. Aktualnie wożę xm5540f (był niedawno w temacie o okazjach w necie). Jest lepiej bo zmostkowany i pompa paliwa przy xm nie sieje zakłóceń (hxa świstał wprost proporcjonalnie do obr. silnika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...