Skocz do zawartości

German Maestro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym zapoznac sie z waszymi opiniami na temat  marki German Maestro jestem w trakcie wybierania glosników do swojego samochodu i natknolem sie na ta firme. Co  o niej sadzicie? Znalazlem na googlach ze jest to czesc Mb Quart. Tutaj  macie stronke

 

http://www.german-maestro.de/Englisch/Products/Strada/Car-Audio/

 

Dziekuje wszystkim za pomoc

 

 

Punkt 8 regulaminu! 

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał coś na spróbowanie, najchętniej od EPIC w górę (przez wzgląd na tweeter).

Z tego co wyczytałem swego czasu, marka założona przez inżynierów z MB Quarta, którzy nie mogli sie pogodzić z "upadkiem" marki.

Mało to u nas popularne i ceny wyższe od większości forumowych hitów. Ale czasami warto spróbować czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego sie troche obawiam to ,,gory"  poniewaz mam Alpine CDE-177 BT w połączeniu z tymi głosnikami moze byc zbyt natarczywa. Co o tym sadzicie ? Na zestaw przedni mam do wydania ~ 1500 zl. A nie chcialbym Moreli lub Dls nie podoba mi sie ich brzmienie. Zalezy mi na czystosci dzwieku okraszonej niskim basem. Moze cos polecicie jakis fajny zestaw. Dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie boisz się o górę. Nie myl szczegółowości z "darciem ryja".

Ja mam obecnie QSD 216 od MB Quarta i tweeter jest bardzo ok chociaż wiem, że będę musiał jeszcze się nad nim pochylić bo chwilami zaznacza swoją obecność dosyć dosadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze wiec zostajemy przy German teraz pytanie czy concept bedzie duzo gorszy od epik ? Mieszkam we wloszech i tutaj zestaw epic to koszt 300 e a concept  170e wiec spora roznica a dokladnie chodzi mi o model cs 6508 z ta  prostokatna zwrotnicai troche mnie peszy plastikowy kosz w tych glosnikach ma to jakies znaczenie ? . Pytanie po za konkursem. Czy warto przerabica slupki na 3 way system  ? Mam Alfe 156 i czy byloby to trudne bez odpowiednich   narzedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...