Skocz do zawartości

Mds,Kicker,DD,Sencor


czaszunia1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, na gielde leci kilka klockow ktore raczej beda mi zbedne o ile ktos je zechce;-)

 

2x mds IT 08 siedza sabie w budce cl jak narazie. Graja w 34 litrach w jednej komorze. Fajnie tlusto i nadzwyczaj szybko. 300 zl stan igla

 

Kicker F6,5c + sub kicker f10 - czyli suby 165mm w stanie bardzo bardzo ladnym jak na swoje lata,a powiem nawet ze igla. U mnie pracuja we wrotach jako wf. I pomimo ze to suby to daja bardzo przyjemnie rade. Manual dostepny w necie ale jak cos sluze oczywiscie pomoca w litrazu domkow. Sub to rowniez seria free air ale jak i owszem mozna go zaaplikowac do skrzyneczki i rowniez zagra swoje.Sub raczej twardy i zwiezly ale po dodaniu kilku L. do manualowego litrazu wyjdzie cos pokroju brzmienia aliante! Cena adekwatna do stanu i za caly komplet 2subiki i sub 10- 550zl. Wiem co sprzedaje i tu ceny nie urwe.

 

Sub Digital Design 10" seria red line.Komplet pelen czyli pudeleczko i naklejka.Sub jeszcze w pudeleczku. Uzywany z glowa i jeszcze w pelni nie wygrzany wyglada i gra jak nowka. 450zl

Jesli ktos by chcial to mam dostep jeszcze do 3 szt tej 10" :-)

 

2 kanalowka Sencor SCA 250- piecyk dosc szczegolowy detaliczny ale moze na wysokiej partii zakolec po uszach. Dobry do muzy rockowej i metalicznej.Choc w instrumentach mozna go tez posluchac i bedzie git. Prundu ma 2x50 ,1x100 ale dziala w ukladzie tri-mode i ma uczciwe te waty. U mnie dluuugo latal w 2 drogach na sekcji tw. Stan dobry tech rowniez nic nie dolega. 150zl.

 

Chcesz cos wiedziec ... Pisz.

 

Ps, do kazdego glosnika mozliwa jest budowa skrzynki wiec trzeba sie dopytac:-)

 

Pozdro czaszunia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja:

2x IT mds 08 w budce 34 litry -(stan subow igla)300zl

Kickery f6,5c suby 165mm - (stan subow igla)450zl

Digital Design Redline 10" -(stan suba igla) 450zl

Kicker CVT 8" srebrna seria -(stan suba igla) 300zl

Sencor SCA 250 - 2 kanal bardzo detaliczny mozliwy tri-mode. - (stan pieca bdb)120zl

Kicker zx 1000.1 - mocna cyfra do napedu generalnie kazdego mocnego suba. (stan bdb) 1000zl.

Zmieniarka clarion cdc 655 sprawna ale kabelek cos nie laczy.120zl

Gąbeczki do wygluszania badz uszczelniania plastikow aby nie trzeszczaly. 10zl szt.

 

DD 8" i zestaw gms sprzedano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...