Skocz do zawartości

PowerBass ASA-600.1 czy polecacie?


konrad494949
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam okazję kupić owy piecyk jak; PowerBass ASA-600.1 i pytanie moje czy jest wart uwagi?Posiadam sub vibe 1000 rms 2x4 ohm.Z tego co wiem wzmacniacz wyda mi 600rms .Proszę pilnie o zdanie wasze bo nie mam za wiele czasu i muszę dać jak najszybciej znać czy się decyduję na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trochę się tego obawiałem.Z tego co mi wiadomo sama firma jest ok i robią solidny sprzęt tylko jak wiadomo są różne wypusty i własnie ciekawi mnie jak ten by się zachował.Ok a między tym powerbasskiem a infinity a dokladnie Infinity Reference 1600a(również 600rms w 2ohm) to który miałbym wybrać?Podpowiem że cena infinity jest ciut wyższa.


Mam jeszcze na oku Rodek r1900n 1x1000rms dla 1ohm i 1x600rms dla 2ohm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie do końca... V4 zadowoli się nawet piecem 0.5kW, starsze serie (piankowe zawieszenie górne) to bardziej pompki ale ten na gumie z góry to już zupełnie inny sub. Nawet bym powiedzial, że nie wskazane jest nadmierne katowanie bo konstrukcja tego za długo nie wytrzyma. Dlatego pytam o serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba rozróżniasz gumę od pianki? 

 

Taki:

http://shop.vibeaudio.co.uk/image/data/productimage/shop_large_vibe_b_spacesubv4.jpg - vibe Space nowa seria

 

Czy taki:

http://forz.forz.com.ua/images/stories/magazine/7.2008/242.jpg - vibe Space stara seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale ten PB nie ma przypadkiem 600 w 1r? Tym subem można nieźle pompować i prądu też się trochę przyda. Jaki masz budżet? Bo może coś bardziej sensownego się znajdzie w tej cenie... Jak nie to stawiał bym na rodeka.


Przepraszam, rzeczywiście ponoć 600rms (x na końcu oznaczenia mi zniknął przy szukaniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...