Skocz do zawartości

Brak Filtrów jak na to zaradzić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanko posiadam zestaw odesperowany rainbow Sax 265 + wzmacniacz Macrom 42.10 i do tego Radio JVC Sh-909r.Mam pewien problem bo ani we wzmacniaczu,ani w radiu nie ma filtrów żeby ciąć wofeer.Gra mi to pełnym pasmem,ale lubie dać im troche wacików i trzeba mocno uwzażać aby ich nie spalić.NIechce nic zmieć Radia ani wzmaka.Jakiś pomysł?

 

pozdrawiam i proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No z Radiem powiem wam też byłem mega zaskoczony,bo miałem Jvc sh-99r i miało filtry na wofeer,średni,wysokie.Nie tylko nawet można było ustwić odległość opóźnienia itd.Ale postanowiłem zmienić na ząbek wyżej i jakie było moje zdziwienie sh-909 nie miało tych filtrów dziwne..

Widzę że lepiej bedzie zmienić coś z zestawu może i tego jvc sh-99r poszukam.Bo jak patrze ceny to nie ma sensu.

Bo raczej nie da sie wlutować coś na torze wofeera? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo raczej nie da sie wlutować coś na torze wofeera?

jedynie filt aktywny na sygnał, ewentualnie pasywny ale tego już dawno nie widziałem w ofercie.

Zmień radio, masz okazję zmienić na coś co lepiej zagra :wink2:

 

 

Radia JVC są super, ale niestety, nie grają jakoś fenomenalnie.

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jvc sh-99r i miało filtry na wofeer,średni,wysokie.Nie tylko nawet można było ustwić odległość opóźnienia itd.
Chyba mylisz pojęcia, to tylko eq. Nie ma tam ani zwrotki (regulacja tylko dla suba 50/80/120Hz) ani tym bardziej czasów. Jest tylko dość rozbudowany eq.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była zwrotka, jak zmieniałem wartości to było słychać inną grę wofeera.Opóźnień niebylo,źle z formułowalem faktycznie,ale odległość była.Eh powiem że tyle lat z tymi jvc byłem i w sumie mi pasowały.Pomyślę co by tu zrobić.Tylko do ok 250zł ciężko będzie o coś lepszego. Dzięki za pomoc wszystkim . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Eh powiem że tyle lat z tymi jvc byłem i w sumie mi pasowały.

Grać grają, ale trudno Ci to stwierdzić, jeśli nie słuchałeś lepszych odtwarzaczy. Choćby Alpiny mają wiele minusów, ale wkładasz płytę, słuchasz i jesteś w stanie o nich zapomnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...