Skocz do zawartości

Co dalej z moją instalacją - Passat B5


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


bo sam wyjechales z tematem r6a

R6A w moich wypowiedziach nie było Sam przytoczyłeś to wydałem opinie.

Niedawno padły tu słowa z którymi się zgadzam i dla Ciebie I Twojego tematu jak najbardziej pasują :wink2: :

 

"podstawa to zrozumieć gdzie tak naprawdę tkwi źródło problemu , a przy tym się nie obrazić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, glosniki graly w tak samo przygotowanych drzwiach. Skoro inne woofery potrafily grac WYRAZNIE LEPIEJ, a r6a powtarzalo tylko opinie uwazane tutaj za stereotypy kiepskiego instalatora, to co moge powiedziec wiecej? Idac tokiem myslenia, ze r6a potrzebuja cudow na kiju zeby zagraly, to moze sa woofery ktore w ogole nie potrzebuja drzwi zeby grac? Nie wierze, zeby teraz, po poprawie drzwi r6a czyms mnie zaskoczyly. I nie bedzie mi dane tego sprawdzic, poszly w swiat.

 

zmej, nikt sie tu nie obraza ;) kazda dyskusja, opinia uczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dziękuję za odpowiedzi. Nie było mnie tyle czasu, bo całe 2 dni od rana do późnej nocy spędziłem w garażu przy drzwiach. Rozprułem wygłuszenie, poprawiłem tu i ówdzie, zamontowałem nowe dystanse i... zaczęło kopać jak powinno ;) W życiu bym nie pomyślał, że takie drobiazgi jakie dziś wyklejałem mają tak istotny wpływ na muzykę... Tak więc woofry kopią, problem z za głośnym graniem zniknął. Była to wina drzwi. Po temacie.

 

R6A nie graly bo byla kupa zrobiona a teraz juz nie sprawdzi.

 

 

 


Wg mojej oceny jakbym miał wybierać między R6A (które miałem ponad rok czasu)

 

Było minelo i zero porownania jak drzwi do kitu byly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wyprowadzać z błędu że r6a to kupa (jedna para została ocalona przed zagładą, a to już zaczyna robić się towar deficytowy) Darcie na średnicy r6a, on raczej nie ma jej w nadmiarze

 

 

 


i fakt, nigdy nie sluchalem "ogarnietego" r6a, widocznie wymaga komory bezechowej zeby zagraly dobrze. Bardziej upierdliwego i meczacego ucha woofera nie spotkalem. Ale to przeciez forumowy hit wiec co ja sie bede wypowiadal ; )

Dlatego warto zostawić taki woofer osobom które wiedzą co z nim zrobić i wstawić sobie

 

 


"nol-nejmy" za 220zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek wymienię klocki jakimi dysponuję.

Radio Alpine 9833R

Wzmaki 2x Audio Art 200.2

WF: docelowo Beyma M6 power, tymczasowo Excursion SX-6M

TW: Swans TN28

MID: Swans M3N

SUB: Reveland RV210

RCA: Hollywood PRO 625

 

Wystarczy przeczytac temat od poczatku, zreszta juz znowu niezly smietnik sie zrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytac temat od poczatku, zreszta juz znowu niezly smietnik sie zrobil.

Ale tam nie ma zadnych noj nejm wooferow.

 

 

zreszta juz znowu niezly smietnik sie zrobil.

 

Sam autor zrobil smietnik bo nie czyta a wymaga wrozenia i temat juz jest.Nie to zebym sie czepial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...