Skocz do zawartości

Jaki wzmak do MB Quarta DWG 304


maximus1919
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

+-->

(ruSki :P)
Jak masz coś ciekawego za 1zł ewentualnie 2zl to biorę

to nie salon Ery :P:P

 

 

a moze by tak jakis u-d jr 5.2x ? :)

 

u-d jr 5.2x ? :niepewny: nie no tak wg. mnie to najlepiej czxvd-dupa 0700-X?? :niepewny: Kurcze ja nie wiem co to jest ' date=',u-d jr 5.2x"???? : Może jakieś sprostowanie?? :P

 

A co do tych wzmacholi: BR 400W a do Zamkniętej 500W RMS to mogłbyś podać jakiś konkretny model?? Jak co to ten głośnik jest w skrzyni z BR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maximus1919, hahaha czekaj xP

nie wiem czemu ale myslalem ze ten mb quart to jakis system na przod :):)

 

u-d jr 5.2x to u-dimension :niepewny: a jr 5 costam to wersja gogle beda wiedziec

ale to niee.. on odpada :] za slabawy jest troche... :niepewny:

 

[ Dodano: 2009-04-20, 20:53 ]

a co bys powiedzial na 250 rms'u przy 2 omach :P hehe

audison lr 1140 xr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wjechał wzmak PYLE PLA-2220 tj. tutaj http://www.elektrik.pl/pyle/wzmacniacz/sam...220-p-1223.html

i skrzynia z Bass Reflexem MB Quart DWH 302 tj. tutaj http://www.allegro.pl/item606023848_mb_qua...er_12_cali.html :) Puka ładnie ale to jest mój pierwszy zestaw więc nie mam jako takiego pkt. odniesienia tylko własną ocene :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zapłaciles 750 zł za firme Pyle

i podlaczyles pewnie go na 4 omy przy ktorych ten wzmacniacz jest stabilny i daje ok 300 watow :)

 

odemnie mogles miec audisona za polowe mniej i stabilnego do 1 oma :) i przy tym jednym omie 400 watow ale coz Ty sugerowales sie opinniami profesjonalistow i do tego jestes zadowolony :) czego wiecej chciec? :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie ja dałem za niego 450zl a nie 750zl (to był tylko przykład zebyście wiedzieli o jaki model dokładnie chodzi :oczami: ) a oni mi to sprzedali jako ,,zestaw" czyt. taniej :) a była by jakaś wyczówalna róznica miedzy tym pyle a tym audioson?? Jeśli tak to jaka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz dokładnie na myśli, napisałem ci jak ja to odbieram a może wy jak w tym dłużej siedzicie to może co innego macie na myśli?? :) Mniejsza o to, aha i jednak kupiłem MB Quarta 302 a nie 304 bo na miejscu się okazało że coś tam nie można podpiąć i dali model słabszy Tego posta napisałem jeszcze przed kupnem i miał być ten model 304 a nie 302 :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o to, aha i jednak kupiłem MB Quarta 302 a nie 304 bo na miejscu się okazało że coś tam nie można podpiąć i dali model słabszy :D Tego posta napisałem jeszcze przed kupnem i miał być ten model 304 a nie 302

przeczysz sam sobie xP haha

 

najporsciej... jakosc jest do sluchania.. :] a cala reszta pochodna jakosci do buczenia i migrenowywolywacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...