Skocz do zawartości

Fotki z spotu"kwiecien 2009"zabrze M1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cursor, CV dopiero przy 1,5x tyle ile głośnik ma watów a nawet 2x zaczyna grać

Wiem, dlatego jako wzmak będzie co najmniej steg k2.02 lub dls a6, tak żeby do normalnego grania zasilił vegę jak należy, a jak będę chciał zatrząść budą to wrzucę strokera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym go przywieziesz??

35l br strojony na ok. 35hz :)

Idzie na pewno pod młotek, gra jak typowy amerykaniec, czyli mięsiście, a mnie to jakoś nie pasuje. Zostaje EQ i ten z błyskawicą na kopułce. Te grają tak jak lubię, a kupiłem je w dobrej kasie, więc szkoda sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze nastepnym razem zrobic takiego spota gdzies w "Centrum" np. W-wce, troche parkingow w Centrach Handlowych jest

a i moze Ci co mieli naprawde daleko na Slask do Stolicy podjada :) , sam bym z checia posluchal "wypasnych" systemow i dal odsluchac swojego, moze okazaloby sie ze jakis magik by znalazl u mnie to czego wczesniej nie byłem swiadom :]

 

wracajac do tematu fajny spocik, gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeee do Wawy za daleko :] to moze "ekipa z centralnej Polski" do Nas na Śląsk zawita :] i sie pochwali co tam :!: a tak przy okazji Lanzary dupca tak jak grac powinny zrobilo sie mala przepinke i buda trzesie jak trzeba :] wiec teraz zj*** nie dostane :)

p.s. tak na marginesie bawil sie ktos moze w "kladzenie kabli" zasilajacych z aku do tylu na wzmak w mondeo MKII :?: caly dzien wczoraj kombinowalem jak to gowno sensownie po najmniejszej linni oporu polozyc i ni ch*** :) jak ktos ma jakis sensowny pomysl jak to zrobic po ludzku nie rozwiercajac polowy auta :) niech mi doradzi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pytaj jak ten kabel jest puszczony :) zrobione to bylo w sumie na pale na stara skrzynke - aktywke a poza tym to jest zwykla 10mm2 :] a suba musze 25mm2 zasilic i ten kabel tamtedy nie przejdzie do tego jeszcze 16mm2 na drugi wzmak musze pociagnac :hyhy: jak masz jakis great idea to wal smialo :]

p.s. jak cos wykminisz to wbijam do ciebie na garaz :rotfl: bo mnie normalnie juz ch** strzela z tymi kablami, zwrotkami i cala reszta :) ale jakos to musze wszystko pomontowac pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobil tak jak jest u mnie.. 35^2 do tylu, a potem rozdzielacz zasilania lub kondek.. Jakbys chcial kabel zasilajacy, to mam dostep do spawalniczego.. Wyjdzie Ci duuuuzo taniej niz na Allegro za kabel CA :rotfl: Mozemy sie jakos kiedys zgadac i cos poprobowac.. Tylko najwczesniej za 2 tydnie chyba..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu bo u mnie z czasem ostatnio tez lipa :) ale sek w tym ze ja te kable juz mam :!: tylko w tym jeban.... samochodzie nigdzie nie idzie sie dostac :!: i to mnie wkur.... :) podwojna przegroda silnika, do tego jeszcze kombinowalem tak zeby gdzies gdzie ida wiazki dostac sie do wnetrza i dalej to ciagnac - nie ma opcji sie wkurw..... potne ch.... na kawalki :hyhy: cabrio se zrobie z mondziaka :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ostatnio w tym mondziaku kladl i mowil ze nie bylo problemow, nawet progow nie musial zdjemowac bo spokojnie szlo wcisnac przewod. A z komory silnika do kabiny tez mowil ze jest jakies ladne przejscie ale nie pamietam gdzie, pozniej sie spytam to napisze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...