Skocz do zawartości

VII piknik Chomiąża Szlachecka - wrażenia.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Warte jeszcze wspomnienia jest auto Raadka.

W mojej opinii - Yaris postawił poprzeczkę bardzo wysoko i do tego poziomu jeszcze Focusowi brakuje.

Wiem, że Radek uważa inaczej i że nieco inne założenia postawił przed tym systemem, nie zmienia to faktu, że ja wolę zdecydowanie granie Yarisa.

Porównywanie grania yarisa z focusem jest nie na miejscu. W yarisa którego znacie włożyłem mnóstwo pracy(kilka lat). Focus jest złożony do przysłowiowej kupy, gdzie koniec miał miejsce ok 1 w nocy czyli 6 godzin przed wyjazdem na piknik. Całe ustawianie trwało 20-30 minut.

 

 

Wiem, że Radek uważa inaczej

Ja porównuje początek focusa z początkiem yarisa a nie dopracowany system ze świerzynką dopiero złożoną. Bez dwóch zdań ford wypadł lepiej!

 

Szkoda, że mało kto wspomniał o volvo Krismana. Bardzo dobrze zapowiadający się system. Zagrał równo bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku..a zapomnial bym ! Auto areona (Karolka) wedlug mnie swietna gora , na dole tez niezle ale brakowalo mi kicka bo "bejsu" tam bylo od ch..a i jeszcze troche ☺ Jezeli juz mowimy o systemie Radka to chyba auto z najwieksza spojnoscia grania , a jak juz bedzie to zestrojone to bedzie kosa ☺
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za słowa uznania.

Tak naprawdę to auto strojone po drodze na piknik (przed samym wjazdem na prom jeszcze przepinalem fazę tweeterow, odwracanie na procku nie dawało pożądanego rezultatu)

W czasie odsłuchów był mały problem z subem, kto słuchał to wie o co chodzi.

Ogarnalem to nad ranem i teraz jest Ok.

 

Mnie osobiście najbardziej podobało sie granie w BMW pavliq'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku tylko subaru Artura słuchałem i bardzo mi sie podobało.

W tym roku jechałem z myślą zeby bardziej poklachac jak słuchać aut. Chociaż pózniej żałowałem ze nie posłuchałem braxa w u Tomka, ale co uciecze to sie nie odwlecze.

Moje z reszta tez tylko jedna osoba zdążyła odsłuchać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze opinie są przeróżne z jednymi się zgadzam z drugimi nie. Każdy ocenia granie, ale jestem pewien że większość ludzi wsłuchuje się w najważniejsze dla nich wartości systemów - technika/brzmienie/dynamika/mikrodetale etc. i to przeważa o ocenie - nie całokształt.

Moje opinie - napewno dla wielu niezrozumiałe:

Audi Gazia - poukładane, ale brzmieniowo kompletnie nie w me gusta. Trochę za chlodno i bezpłciowo. Niestety sub nie nadążał na niektórych kawałkach. Szczerze, nic mnie nie porwało.

Krisman - Pięknie brzmieniowo, bardzo dużo detali, zrównoważenie też ok. Jak wsiadłem to wysiadać się nie chciało - miód dla uszu. Szkoda, że technicznie słabo, ale to początek. Liczę że za rok będzie na cacy i przyjedziesz z naładowanym do pełna aku coby można było długo słuchać.

Berlingo z Łodzi - zabijcie mnie - nie wiem co to za user. Brzmieniowo fajny system, na rockowych kawałkach noga sama zaczynała chodzić. Zrównoważenie ok, sub dograny/punktualny. Technicznie kulało.

Salmonella/Sinsemilla (kij go wie) -Citroen C5 - Słychać potencjał zródła, niestety kulawo z górną średnicą - cośtam się drze. Gdyby nie to, to system jeden z lepszych na pikniku.

W220 Buliego - Moim zdaniem najbardziej "kompletny" i "dokończony" system. Możnaby się pokusić o stwierdzenie, że wf brzemieniowo się nie do końca klei ze średnicą i górą, ale nie jest to drażniący element, tylko kwestia gustu. Technicznie ok. Sub punktualny. Całościowo najmniej niedociągnięć moim zdaniem wśród aut których słuchałem (słuchałem startujących)

 

Mastah - Jeśli chodzi o fun z odsłuchu to też bardzo przyjemny samochód. Tu podziękowania za "disco partizany" (Nagłośnienie imprezy)

 

Tyle z aut które moim zdaniem były warte docenienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Baltoszu za taką opinię i trafiłeś bez pudła :wink:  Auto zagrało na finałach na focalach i im bliżej było górze i nie do końca chciały zagrać z subem i tak jak bury powiedział że czasami zaczyna brakować prądu, a to one traciły dynamikę. Na r6a chce grać z subem i bardziej żwawiej , ale troszkę klęka na kicku. Wychodzi że muszę wprowadzić głębokie zmiany w drzwiach, ale chyba już sobie podaruję 

 

krisman nr 1. Troszkę (dla mnie) mało życia na górze. Z resztą walczył do 5 rano i akurat jak skończył nogi ciągły mnie do domku to była pobudka fajnym/innym graniem :wink:

 

Subaru Artura znam cały sezon i różne odmiany słuchałem i chyba jedynie mogę napisać że "pazura" mi brakuje

 

Ford Radka poukładany, składny system i tyle. Nóżka chodziła, ale bez emocji jakie artysta ma do przekazania. Głęboko i nie za szeroko

 

Gazownika "rywala" z zeszłego sezonu ani razu nie słuchałem (ciężko się dostać), ale to dobrze bo odsłucham jako wolny słuchacz bo przyszły sezon w planach zmiana klasy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem, czy pisałem już tutaj o tym, ale w sobotę wieczorem na pikniku wsiąkła mi gdzieś płyta Chłopcy Kontra Basia. Nie znalazł ktoś u siebie takiej nadmiarowej?

 

 

P.S. Piszę z telefonu, więc przepraszam za ewentualne błędy.

Tomo bylo latac po autach w stanie??? Pewnie gdzies zostawiles :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...