Skocz do zawartości

JVC KW-NSX600


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, niedawno stałem się posiadaczem fajnego radyjka JVC model KW-NSX600. Radio według mnie posiada bardzo wiele fajnych funkcji oraz ustawień audio. Jedną z takich funkcji jest opcja mirror link i pada tutaj moje pytanie czy ktoś wie z jakimi telefonami kompatybilne jest to radio? Bo niewiele telefonów posiada tą funkcję. Oraz pytanie moje jeszcze jedno w jakim formacie mogę nagrywać sobie filmy na to radyjko ew. konwerter do filmów jaki polecacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji nic ciekawego nie znalazłem oprócz tego, żeby włączyć w telefonie fukncje MirrorlinkTM i podłączyć kabel mini usb od radia do telefonu. Jeszcze jedno pytanko czy takie radyjko odtwarza filmy z pendrive? I ewentualnie w jakim formacie i jaki program polecacie do przeróbki filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MirrorlinkTM

 

Nie mam takiego cuda ale po dzisiejszej lekturze w dzisiejszym  Autoświecie (lub Motorze bo czytałem obie) chyba nie chcę go mieć , bo o ile można dobrać telefon który ma tę funkcję (np. niektóre Sony i HTC  ) to taki Yanosik lub Autompa działa ...TYLKO NA POSTOJU !   :szok:  Jak ruszasz autem, to wyskakuje komunikat i zero współpracy  :wink:  Większość programów nie jest dostosowana do Mirrorlinka i redaktorzy robią nawet test ...przejdź się do kiosku i poczytaj. 

 

 

 

Jeszcze jedno pytanko czy takie radyjko odtwarza filmy z pendrive? I ewentualnie w jakim formacie

 

No nie mów że tego nie ma w instrukcji ?  :cisza:  Chcesz na tacy podane info?  Chyba jednak będziesz się musiał zmusić do przestudiowania tego manualu ! 

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


bo o ile można dobrać telefon który ma tę funkcję (np. niektóre Sony i HTC  ) to taki Yanosik lub Autompa działa ...TYLKO NA POSTOJU !    Jak ruszasz autem, to wyskakuje komunikat i zero współpracy    W

 

Kolego właśnie to jest do obejścia bowiem nie podpinasz kabla, do czujnika od hamulca ręcznego tylko masujesz go. Tak samo miałem JVC KD-AVX1 płyt DVD nie czytało ponieważ świeciła się opcja parking brake. Tak samo w tym radiu, gdy nie zmasowałem kabla od parking brake nie odtwarzało płyt DVD z filmem. Także podczas jazdy wszystko działa. Dziś udało mi się podpiąć kolegi Samsunga Galaxy S3 wszystko działa wyśmienicie. Lecz mało, który telefon posiada opcję Mirrorlinka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kolego właśnie to jest do obejścia bowiem nie podpinasz kabla, do czujnika od hamulca ręcznego tylko masujesz go

 

To stara sztuczka ale tu nie chodzi o oszukaniu radia lecz o same programy w telefonie , po prostu po wykryciu ruchu ( przez gps, a nie kabelek brake) program przerywa "nadawanie przez usb" i wyskakuje komunikat błędu. Redaktorzy dokładnie opisali że yanosik i AM nie działają ale jakieś tam programy navi chodzą (nie pamiętam nazw ) . Tak samo wspominali że na postoju widać na ekranie ikony programów z fona , a gdy auto ruszy niektóre znikają i tyle.  Podejdź do kiosku i sam poczytaj lub odpal AM , ba nawet google maps (też o tym wspominali) i zobacz jak sobie pojeździsz na odpaloną nawigacją ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...