Skocz do zawartości

Radio Do Audi A6 C5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Audi A6 C5,chciał bym do niego kupić radio,na stan obecny posiadam pioniera,chciał bym się kierować w JVC albo ALPINE,radio chciał bym zeby posiadało 3x gniazda RCA,oraz CD z MP3,i podświetlenie czerwone, oczywiście 1DIN

Piszę ten temat ponieważ szukałem w google ,w wyszukiwarce oraz rozmawiałem z wieloma osobami sprzedającymi radia,
Problem polega na tym że w moim aucie miejsca na radio za wiele nie ma,oraz chciał bym żeby fabryczna zaślepka radia zasłaniała je bez ściągania Panelu Radia,
Jeżeli ktoś miał do czynienia z tym modelem wie co mam na myśli, proszę o poradę

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDE-195bt ,podświetlenie fajne,ale z tego co wiem to może być problem właśnie z gałką,

 

jakiś czas temu próbowałem wrzucić Alpine (niestety nie pamiętam modelu) też z chowaną gałką ale niestety nie mieściło się na głębokość,nawet,próbowałem uporządkować kable ale to nic nie dało,około 2cm brakowało.

 

 

Teraz mam zamontowanego pioniera,z gałką odstającą nie chowaną i pasuje idealnie,zamyka się i wszystko bardzo dobrze.

 

 Alpine CDE-112 ri niestety nie zamyka się klapka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zadno radio z napedem cd sie nie zmiesci... pozostaja krótkie wersje a to najczęściej jakas maniana...

 zmieści,tak jak pisałem wcześniej deh-4700mp pioneer,który siedzi na stan obecny.

 

skoro mówicie że wyjęcie schowka pomoże uporządkować kable tak będę musiał zrobić.

 

będę chcieć wyjąć tego pioniera i pomierzyć go dokładnie,może na podstawie tego będzie łatwiej dobrać,

 

 

Bardzo fajnie wygląda fabryczna ramka w audi,i chciał bym z niej korzystać,tak jak producent sobie wymyślił,ale radio już niestety nie każde pasuje.

post-15342-0-73411400-1438451091_thumb.jpg

post-15342-0-06152400-1438451110_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W c5 jest łatwo, zdejmujesz ramkę maskującą odkręcasz panel od klimy.

Wysuwasz go do siebie i możesz układać przewody do woli.

Woziłem w tym aucie sony 929 a że mi gałka zbyt mocno wystawała wepchnołęm je w głąb deski z 1,5cm.

Jeśli kupisz radio które wyjścia na wzmianki ma na tylnej ścianie nie na kabelkach od razu szukaj cinch-e kątowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

udało mi się zamontować CDE-183 BT,czy ktoś z was orientuje się czy w tym radiu można ustawić żeby radio włączać jednym przyciskiem,a nie obojętnie co naciśnie się to radio się włącza? ewentualnie czy ktoś orientuje się czy na forum był poruszany podobny wątek? niestety ja w wyszukiwarce nic nie znalazłem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...