Skocz do zawartości

Pytanie o telefony z allegro


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co ciekawsze większość tych "sprzedających" nie posiada tych przedmiotów tylko zamawia w aliexpresie na dane kupującego pobierając za to opłatę.

 

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20150731110339&SearchText=sony+xperia+z1+compact

 (chyba nie muszę podpisywać)

 

Sam też chciałem kupić ostatnio Z1C. W saturnie same powystawowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Iphona 3gs 32 gb właśnie na allegro nowego z niecałe 400 zł ,wiec coś mogę powiedzieć w tym temacie. Nowe telefony które są sprzedawane w niskich cenach pochodzą głównie z chin. Są one oryginalne tylko pod "odnowieniu" i sprzedawane jako nowe . Iphone którego kupiłem był na oryginalnych częściach ale po rozkręceniu go były widoczne ślady "naprawy" lub choćby ślady rozkręcenia telefonu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Są one oryginalne tylko pod "odnowieniu" i sprzedawane jako nowe . Iphone którego kupiłem był na oryginalnych częściach ale po rozkręceniu go były widoczne ślady "naprawy" lub choćby ślady rozkręcenia telefonu.

 

potwierdzam niestety, zamówione dwa htc, wszystko nowe z zewnątrz a w środku brud itp, rok czasu i telefony jeden po drugim w przeciągu kilku dni odmówiły posłuszeństwa, a koszt  naprawy przewyższa wartość telefonu

trzeba się nastawić ze tanie telefoniki to chińczyki, i lepiej dołożyć kilka zl i kupić oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


lepiej dołożyć kilka zl i kupić oryginał.

 

Się porobiło że używki z "papierami od operatora" są droższe niż nówki  ... tyle że te "nówki" są "odnawiane" i dowiadujemy się przeważnie o tym na stronie "o mnie" , a nie na głównej aukcji .  Zresztą tez nie na darmo wprowadzono filtr "wysyłany z Polski"  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się porobiło że używki z "papierami od operatora" są droższe niż nówki ... tyle że te "nówki" są "odnawiane" i dowiadujemy się przeważnie o tym na stronie "o mnie" , a nie na głównej aukcji . Zresztą tez nie na darmo wprowadzono filtr "wysyłany z Polski" :wink:

nie sugeruj mi ze nie sprawdzam tego co kupuje :wink: na stronie o mnie tez nie było żadnej adnotacji o "odnawianiu" i " regeneracji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Akurat odnosiłem się do iphonów, a nie HTC i Twojej osoby.

Akurat też sprawdzałem sprzedawce przed zakupem i wzmianki nie było żadnej , tym bardziej ze telefon w ciągu 2 dni był juz u mnie . Ale mniejsza o to . Co to wątku to właśnie z takie telefonu sa głównie sprzedawane jako nowe i tak tanio ale to moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...