Skocz do zawartości

Kto się wybiera na Soundoftuning do Lublina:)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ktoś się orientuje o której rozpocznie db drag itp ? tak orientacyjnie po być tam rano i chodzi w kółko o oglądać to samo szybko się nudzi (doświadczenie z zeszłych Sound'ów zajeżdżałem rano 2-3 h i nie ma co robić tylko czekać na zawody. A jak dziś było bo ktoś wspominał że piżdzing coś tam kombinował i chciał w SQL startować? To prawda ?Niech ktoś coś opisze bo jutro będzie praktycznie to samo. W sumie nie ma komu opisywać wszyscy w LBN poszli na Juwenalia i :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody1921, nie wiem czy ktoś napisze jak grają bo przy takiej ilości ich w środku to :) Ja zmyłem się krócej i jestem ciekaw czy robili jakiś pomiar dla tych mdsów.Właśnie dzięki temu democarowi czuło się jak podłoga na tej hali drży. :) Ale ta seria FRR może być ciekawa np. cewka nawijana kwadratowym drutem :wstyd: i cena za 12"369 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo986, ja tylko widziałem Balcera w koszulce SCA no i Krissa i jego Cento :) Ze mną pojechała sis (14 lat i rośnie wielka fanka CA i nie maiłem serca jej nie zabrać :wstyd: )i nie chciałem za bardzo z nią się w towarzystwo wpychać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak na SQL to nikt specjalnie nie podchodził posłuchać furek:( A szkoda bo ja najwięcej się nauczyłem słuchając innych furek i pytając się każdą pierdołe.

A na hali to niezłe hukowisko było no i pare laseczek naprawdę pierwsza klasa :) Później powstawiam zdjęcia kumpla jak się wdzięczyły do obiektywu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukeX, czemu nie zagadałeś, cały dzień szukałem kogoś ze Strefy i w kulminacyjnym momencie było nas... 5. Troche kiepsko jak na taką zmowę kilka postów wcześniej.

 

Ale za to po zawodach na małą szamę i pogadankę z Krissem soczyliśmy, ogólnie miło było jak na moje oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...