Skocz do zawartości

czy pociągnie?


Kris123456
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy, czego oczekujesz.. Bez wzmaka raczej kopa nie uzyskasz z zadnych glosikow.. Tymbardziej 13.. Montowalem zawsze pod radio Helixy lub BM RV - 5200, ewentualnie Phonocary Y-Line.. Wszystkie slyszalem i powiem tak: srednie i gora moga byc.. Ale bez wzmaka kopa i basu z zadnych z nich nie osiagniesz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy, czego oczekujesz..
to ma być tylko dla osób którzy będą z tyłu siedzieć, montaż idzie w drzwi więc nie chcę tam wrzucać nie wiadomo co. Gwizdki mam już wmontowane, zwrotki są, teraz jakiś głośnik by się przydał do pełnego zestawu.

co powiecie na to :)http://www.allegro.pl/item60639xxxxx0w_zes..._zwrotnice.html

 

lub to: http://www.allegro.pl/item602xxxxlt_phonoc...ce_soprany.html tyle że coś mało danych jest :P

 

Złamanie 6 punktu regulaminu forum.

Pozdrawiam Greg-si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę zmienię wątek tematu, obecnie jestem na etapie budowania taschek w przednie drzwi. I tu pojawia się problem z wyborem głośników.

 

Przede wszystkim nie oczekuje nic nadzwyczajnego, 160mm, podłączone pod radyjko, czyli nie żadnej nie wiadomo jakiej mocy.

 

zastanawiam się nad Helixem 62.1, pioneer TS-G171C, Alpine SPE-17CS. Bardziej bym wolał helixy z powodu że są mocniejsze, ale nie wiem czy radio to pociągnie (czy nie będzie to szarpać - w miarę czysty dźwięk). Jaką opcje mam wybrać :)

 

tweetery pójdą w słupki lub miejsce po ori 100mm głośnikach.

 

Z góry dzięki za poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweetery pójdą (w słupki lub) miejsce po ori 100mm głośnikach.
niezbyt dobre rozwiazanie bo zagraja w szybe a nie w ucho lub okolice głowy, wiec zdecydowanie słupki...

Pioneer w dziedzinie głosnikow to przecietny przecietniak z nizszej półki, nie polecam...

Za cene nowych helixów nieraz widuje sie el-compy a pod radiem tez zagraja pewnie na podobnym jak nie lepszym poziomie...

Chociaz i Helixy na start nie sa złym rozwiazaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COBEReeK, przód się buduje, poczynając od taschek. Następnie będzie wygłuszenie.

Co do głośników na tył będą w drzwiach, by pasażer z tyłu nie mówił że słabo słyszy :) zastanawiam się nad jakąś zabudową w bagażniku, ale nie wiem co z tego wyjdzie, bag jest mały :D może widziałeś w Audi 80 B3 jak to wygląda, tragedia. Ale powoli zaczynam ogarniać temat. Po skończonym projekcie zaprezentuje to i owo jak to wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris123456, nie wkładaj glosnikow w tylne drzwi lepiej suba do bagaznika:) wszystko sie zmiesci o ile sie pomysli i ladnie zagospodaruje miejsce:)

 

ja mam tylko glosniki z przodu i na tylnej kanapie jest lepiej jeszcze je słychac i wyrazniej niz siedzac z przodu

 

kase z glosnikow w tylnych drzwiach przeznacz na suba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...