Skocz do zawartości

Focal 165KRX2 na przód do Golfa V


Rekomendowane odpowiedzi

Konkretów / pełniejszych opisów odnośnie A4 ma aż tak wiele. A wyciąganie właściwych informacji z częściowych zlepków które ktoś rzuci w 3-4 słowach na forum jest przeznaczone dla osób które pracują z CA na co dzień, a nie chcą we własnym zakresie "poprawić fabrykę".

Całe szczęście klocki systemu można sprzedawać / zamieniać. Jeśli mi coś nie będzie pasować, wystawie sprzedam, wsadzę coś innego. Przecież między innymi na tym to polega, prawda?

 

Tak czy siak zacznę od wyklejania drzwi w przeciągu najbliższych dni matami STP. Nie planuję rzezać tapicerki, więc wg sugestii spróbuję pójść w 3way. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już taka moja przypadłość, zawsze robie sobie pod górę.

Cały wieczór próbowałem znaleźć jakieś konkretne informacje o tym Helix A4 i z czym sie komponuje, jakoś bezskutecznie.

Czy docelowo ten wzmacniacz nada się do zasilania góry i środka w konfiguracji (dla dolu coś innego bym wrzócił).

 

Chodzi mi o zbudowanie w miarę uniwersalnego zestawu. Nie jestem fanem jednego gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planuję rzezać tapicerki, więc wg sugestii spróbuję pójść w 3way. 

 

[/quote/wybrałeś trudniejszą drogę 

wybrałeś trudniejsza drogę

W przypadku golfa V jedyna sluszna..Zalezy od zestawu 2 way ale jak Ci usiadzie pasazer to jaki by nie byl ten zestaw to srednicy nie uslyszysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jednak, gdybym mógł zmienilbym nazwę tematu, bo tak na prawdę nie koniecznie musi być to Focal. Pytałem o niego, bo to głośnik dostepny dla mnie na miejscu, ale i tak widzę, że sprzęt będę musiał zamawiać, więc może jednak jakiś inny przetwornik.

 

Na chwilę obecną zamówiony jest A4 i maty, w planach H800, reszta jest do ustalenia.

Dzisiaj odwiedziłem okolicznych sklep ze sprzętem car audio.

Pan miał na stanie DLS gothic 6.3 i KRX3 na zamówienie. Nie ma w ogóle szansy tego sensownie odsłuchać, a ja dalej nie mam kompletnie pojęcia jak którykolwiek z nich brzmi.

 

Czy ktoś porównywał te dwa zestawy? Czym się róźnią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważ NOX 20 w sekcji wysokotonowej.

Mniejszy, bardzo fajny brzmieniowo, a w systemie 3-way większy brat będzie trochę na wyrost.

Różnicę w cenie zainwestowałbym w lepszy przetwornik średniotonowy.

 

Z niedrogich średniotonowców Dego SP 3.0 MR lub Helix P203.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...