Skocz do zawartości

Czy ktoś zna doby i nie drogi serwis Iphone ?


pawelszu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Moze ktoś zna doby i nie drogi seros iphone?

4s dzieciaka zaczął szwankować... problemy z Wifi i chyba z baterią.

Wifi sie wlącza ale ma zasięg 1-2 m

A bateria po poełnym naładowaniu przy wysyłaniu SMSa potrafi się wyłaczyć

Tak samo przy właczaniu 3G tez sie wyłącza....

 

Pozdrawiam

Pawełs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebym był w kraju to bym ci to zrobił 4 rozbierałem na cześci pierwsze :) mało ludzi się chce brać za iphone-y w PL. Spróbuj wpisać w google Przemek Kalita NEOSERWIS w Częstochowie nr 501-189-842 to mój ziomek jest mega dobry w elektronice i telefonach może pomoże powiedz że masz numer od Łukasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł , rozkręć go , bo pewnie ułamała się taka blaszka przy baterii która chyba odpowiada za połączenie anteny na tylnej klapce i śrubką koło złącza baterii .

Kupiłem z tydzień temu baterię do 4 z "narzędziami" i na filmikach które przed rozebraniem go oglądałem przestrzegano przed koniecznością montażu tej blaszki ...coś o wifi wspominali ale że po angielskiemu nie kumam to musisz sam oglądnąć YT  :wink:

 

Mój iphon przeżył wymianę i nawet ta "oryginalna bateria aple "  całkiem dobrze trzyma jak na te 29,99zł  :rotfl:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł polecę Ci fajne polskie forum o Apple.

MyApple.pl

Dużo ciekawych tematów, jak i miejsc które polecają na takiego rożnego typu akcje.

 

O mam adres, ale nie dokładny:

"Puławska 20 albo 30 kilka

Nieparzysty numer.

Mały numer zaraz za placem unii lubelskiej

Na początku Puławskiej. "

 

Sam tam mojego oddawałem po mocnym kontakcie z asfaltem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla ma rację. Na pięć sztuk które miałem do zrobienia: dwa to te blaszki(opis się zgadza - czasem przy połamaniu zwiera baterię z anteną.), dwa to stłuczki i jeden poważniej uszkodzony. W kilkanaście minut sam ogarniesz temat a naprawiacze gejfonów ładnie sobie liczą za naprawę. Na youtubie masz ładne przewodniki jak to zrobić. Czasem wystarczy tylko poprawić konektory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.topprice.pl/mobile/pl/contact

 

 

Mega uczciwy gość. Maja pojęcie i robią nawet grube naprawy. W Macu niemożliwe zrobił za bardzo fajne pieniądze. Mogl przyciąć na szybie ktora podobno zawsze pęka przy wymianie matrycy i kosztuje 300-400 pln a jemu sie udało nie pęknąć.

 

U mnie ma za to szacun :)

 

Czesci do macow i iPhonów pół lub wieksza cześć polski bierze od niego wiec zapas ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiazujac do Gejfona 4S, to czy Wam tez tak nagle po ktorym update oprogramowania zaczelo zżerać baterie? Ja znam 3 takie przypadki z moim włącznie. Tel potrafi miec 38% i w czasie pisania sms powiadomic o slabej baterii, nastepnie potrafi sie wylaczyc tak jakby spadla bateria poniźej 1%, podlaczam do ladowania a tu cyk 38% procent pokazuje znowu. Tak samo ma moich dwoch znajomych. Jeden znajomy kupil powerbank i tel trzymal dluzej przez miesiac ale powerbank padl, potem wymienil baterie na nowa i ... To samo:|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma takich rzeczy

We wrześniu bedzie miał 3 lata ... kupiony jako nowy

Z moim nic sie narazie złego nie dzieje

 

Za to mam ciekawa rzecz i nie wiem do czego to przypiąć

Jak ustawie hotspota i udostępnię internet (młodemu do tableta, zeby pograł) to potem mam problem z podlaczeniem sie do wi-fi w domu

Pokazuje mi, ze zle hasło i nie łączy z routerem

Pomaga tylko reset routera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiazujac do Gejfona 4S, to czy Wam tez tak nagle po ktorym update oprogramowania zaczelo zżerać baterie? Ja znam 3 takie przypadki z moim włącznie. Tel potrafi miec 38% i w czasie pisania sms powiadomic o slabej baterii, nastepnie potrafi sie wylaczyc tak jakby spadla bateria poniźej 1%, podlaczam do ladowania a tu cyk 38% procent pokazuje znowu. Tak samo ma moich dwoch znajomych. Jeden znajomy kupil powerbank i tel trzymal dluzej przez miesiac ale powerbank padl, potem wymienil baterie na nowa i ... To samo:|

 

No własnie u mnie też wszystkie problemy pojawiły sie po aktualizacji softu.

Najpierw Wifi przesstało działać a póxniej mimo naładowanej baterii pisanie SMSa lub włączenie 3G powoduje wyłaczenie sie telefonu.

Po minucie włączam telefon i znowu mam np 80%

Wiec możliwe ze bateria jest jeszcze ok a soft rozwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbował któryś z Was wgrywać system na czysto i nie odtwarzać tel z kopii iTunes ?

Czasami podczas aktualizacji może pójść coś zle i dzieją się takie kwiatki.

Skoro przed aktualizacja było dobrze, a po aktualizacji juz nie, to cieżko zeby to było uszkodzenie sprzętowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pada w kazdym ale zdarza się.

PRzy aktualizacji po prostu procesor mocno sie nagrzewa a uklad wifi jest przy procesorze i rozbią sie zimne luty.

 

tu masz opisy z http://myapple.pl/forums/topic/238229-iphone-4s-brak-wifi-po-najnowszej-aktualizacji-706/

 

http://onetech.pl/jak-naprawic-problem-z-wi-fi-po-aktualizacji-do-ios-7-1-2/

 

moze kolejne aktualizacje warto robić w lodówce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sporo iphonów w życiu, Od 4 do 5s wszystkie we wszystkich kolorach.
Problem "szarego WIFI" to standard. Jeśli wifi padlo przy aktualizacji to często idzie łatwo naprawić. Wpisz w yt "4s Wifi greyed". Znajomy magik z serwisu powiedzial mi ze najlepszy patent na wifi na szybko to wyjac baterie i wrzucić tel do piekarnika na 5 minut przy 120 stopniach. Z bateria tez przejdzie, ale lepiej nie ryzykowac... Drugi patent to tak jak z yt szuszarka podgrzac az do pojawienia sie komunikatu, nastepnie na 15min do zamrażalnika i wifi działa, ale w zależności od telefonu pochodzi 2dni do pol roku. Oczywiscie nie ponosze odpowiedzialnosci za te niekonwencjonalne sposoby. 

Jest tez trzecia opcja dużo droższa, wlutowanie nowego modulu wifi, ale tutaj musisz liczyc sie z kosztami 200-250zl, uważam ze lepiej sprzedać telefon jako uszkodzony i kupic inna 4s lub dołożyć do 5tki, w której jedynym problemem to byly w sumie zlacza lightning lub przycisk power.

Edit. Jeśli zdecydowałbyś się na zakup 5tki to w żadnym wypadku czarnej, jest najgorzej wykonana ze wszystkich iphonów, farba sama się zdziera z calego telefonu nawet jesli bardzo dbasz o telefony, latwo idzie potwierdzic moje slowa patrzac w ogloszenia, 3 na 4 5tki czarne są zajechane, zaś białe 5tki są to telefony godne polecenia i obudowa jest duzo lepszej jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...