Skocz do zawartości

e46 sedan za krótki dystans


Rekomendowane odpowiedzi

cześć, zabrałem się za ca w sedanie e46 juz wiem, ze to nie byl dobry pomysl :D

Do rzeczy zamontowałem dystans z civica, lecz moje hertze dsk 165,3 sa za dlugie i szyba o niego zawadza, macie moze jakąś radę na to? najłatwiej wiadomo wymienić głośniki na płytsze, ale to chwilowe rozwiązanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej to skleić dwa na smarki, najlepiej łapie.

Nie zadawaj głupich pytań a nie otrzymasz głupich odpowiedzi.

Odrobina wyobraźni i rozumu nikomu nie zaszkodziła. :-/

Wiem, że na tym forum większość to stara gwardia która wszystko ogarnia, ale są też tu młodzi którzy dopiero zaczynają i nie wszystko wiedzą jak dokładnie zrobić, jestem jednym z nich i oczywiście jak zawsze muszą być docinki,

Sporo rozumiem zamówię dodatkowe dystanse i sie skręce, dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wkładasz głośnik bez zmierzenia ile masz głębokości montażowej i jaki potrzebujesz dystans, następnie wkładasz na palę dystans z civica to skąd zdziwienie, że coś wadzi?

Żadna stara gwardia, chętnie pomogę każdemu ale nie z rzeczami, których pełno na forum, masz poradnik Nazara, masz tematy z instalacji ze zdjęciami.

Czego więcej oczekujesz, że dla każdego nowego będziemy po raz n-ty odkrywać kwadrature koła, bo on uważa, że jego problem jest nietypowy?

Co masz nietypowego w swoim? Sprawa prosta jak jeb...nie, mierzysz głębokość montażowa głośnika np 65 mm, mierzysz ile masz miejsca w drzwiach np 50 mm, czyli potrzebujesz dystans 20 mm grubości aby został luz do szyby.

Czy coś jeszcze wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


zamówię dodatkowe dystanse i sie skręce
Najpierw zmierz jaki potrzebujesz, potem skręć solidnie do pierwszego i zamontuj głośnik. Przed tym zabiegiem sprawdź czy to wszystko Ci się zmieści pod tapicerkę bo tam jest dość ciasno.

 

 


oczywiście jak zawsze muszą być docinki
Zadawaj konkretne pytania to i takie odpowiedzi dostaniesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...