Skocz do zawartości

Cadence, stx, rockford 10 a może coś innego


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wybór padł na STX 10 wersja 2x2 ohm. Poszukuję do niego wzmacniacza najlepiej nowy do 350zł. (Stary wzmacniacz który miałem niestety nie działa możliwe że spadł komuś w garażu bo ma ślady upadku)

Jakieś propozycje? Może być też 4 kanałówka by napędzić też przód ale nie musi.

Kolego pod takiego samego stx kupiłem uzywke rodek r2180a2 za 280 zetonów daje stxowi 600w chula az milo i polecam uzywane sprzety Ps stx tez uzywka ale w sumie to był nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Po przerwie zaryzykowałem jednak głośnik:

-Cadence CW103S4

Jutro powiennien dotrzeć do mnie. Zrobie zdjęcia i pokaże jak wygląda ten subwoofer...

Wiem że jestem mało wiarygodną osobą z taką ilością postów ale przeprowadze test jakościowy bo mocowy z wzmakiem który ma 200rms będzie ciężko. Kilka subów już miałem RE Hifonics i teraz dla porównania mam Vibe Black Air II+ czarna wersja z czerwoną kropką. Który jeździ ze mną na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosty glosnik, ale przynajmniej ladnie wykonany

podoba mi sie patencik z oznaczeniem impedancji na terminalach ;)

 

to teraz go spal i bedziemy mieli pretekst zeby to rozebrac! :D

 

jak mialem lanzary PRO w naprawie to nie moglem uwierzyc ile tam bledow popelnili! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam ponownie. Po testował głośnik Cadence i musze powiedzieć ze jestem pod miłym zaskoczeniem bo szczerze mówiąc myślałem ze to będzie byle co... A to nawet przyjemnie gra.Co do vibe to oczywiście nie ma porównania. Ale myślę że gra lepiej od np Lanzar max którego słyszałem u kumpla... Nikogo nie namawiam do zakupu tego produktu to są wyłącznie moje odczucia. Ale jak na początek zabawy z CA myślę że starczy za taką kwotę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o granie to slick wypadnie raczej gorzej ale ba wypadnie już lepiej i w grze i w pompowaniu...


Mój błąd, nowy slick jednak powinien go zjeść na śniadanie też z grą, stara seria miała problem z bardzo "elastycznymi" membranami ale widzę, że już to poprawili :) nie zmienia to faktu, że nie ma czego porównywać bo to jednak inna półka cenowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...