Skocz do zawartości

Zestaw Car Audio Audi A3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje włożyć troszkę do mojego audi a3. Na wstępie zaznaczam, że auto zostało właśnie wygłuszone matami butylowymi + pianką akustyczną od podłogi po sam dach. Sam mam już mętlik w głowie każdy mówi co innego. Budżet na sprzęt +- 2000zł. W załączniku wrzuciłem zdjęcie mojego boczka od drzwi ma on miejsce na 2 głośniki po 165. Zestawy nad jakimi myślałem to: 2 x wzmacniacz Crunch-GPX-1000.4 (albo jeden 4 i jeden 2 kanałowy) 2 x zestaw Morel Maximo 6.2 ( nie wiem które lepiej grają te albo audio system mx 165) 1 x subwoofer (ograniczony jestem do 20cm by wszedł w tą obudowę z załącznika) 1 x Alpine CDE-180 Druga opcja to kupić jeden wzmacniacz 4 kanałowy i tylko jeden zestaw odseparowany włożyć w drzwi z przodu i wtedy jeden wzmacniacz pociągnie głośniki i sub-a Może macie jakieś pomysły propozycje cokolwiek. Już sam nie wiem co mam zamawiać ;D Z góry dzięki

post-17362-0-14251100-1435744092_thumb.jpg

post-17362-0-38625200-1435744271_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki będą wkręcane w te tapicerki. W audi a3 jest bardo głupie rozwiązanie bo drzwi wyglądają jak na zdjęciu więc tą tapicerkę będę musiał jeszcze okleić gąbką albo matą żeby stworzyła zamkniętą przestrzeń. Z chęcią zrobię zdjęcie ale jestem aktualnie w pracy :D Ta fotka jest przykładowa i nie są to moje drzwi. Tylko chcę pokazać, że to boczek dopiero tworzy zamkniętą całość rozmiar głośników tylko szer 165 bo głębokość jaką w tym przypadku mogę wykorzystać to nawet do 20 cm bo później to jest szyba. Na blachę od środka przysła mata butylowa 2mm + pianka 5mm

post-17362-0-87818700-1435746733_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...