Skocz do zawartości

PIONEER DEH-P9400MP


Hubert26
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jak w innych radyjkach tej firmy na wyłączonym radiu przytrzymujesz FUNC i wchodzisz do ukrytego menu ... dodam tylko nie miałem tego radia ale w większości Pioneerów właśnie w taki sposób zmienia się rzadziej używane funkcje....spróbuj, najwyżej stracisz 30 sekund z wolnej soboty :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś mój sposób ,czy tylko umiesz narzekać?

 

Szukając dla Ciebie manuala znalazłem http://www.audiophile.pl/p/179_pioneer_deh-p9400mp poczytaj komentarze i .... sprawdź wreszcie sposób z mojego pierwszego postu !

 

 

PS: z manualem po Polsku będzie kłopot, bo te radio jak było nowe kosztowało kupę kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być , tylko to musisz robić na wyłączonym radiu ale wyłączonym z panelu a nie np. z kluczyka ... jeśli masz podpięty tak żeby po wyjęciu kluczyka radio się wyłączało .

 

tam nic nie ma

 

Ciekawe jak włączasz "raster" , aux .... i co tam jeszcze było ale na bank chyba z 5 funkcji, a przy takiej jednostce to masz na bank ich więcej ... sprawdź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten model przez ponad rok czasu i nigdy nie doszedłem jak ustawić zmianę kolorów podświetlania przycisków. Przycisk Funkcje na wyłączonym radiu jest od DSP, po przyciśnięciu tego przycisku zjeżdża panel i trzeba podłączyć mikrofon, żeby procesor mógł sobie sam poustawiać wszystkie parametry. Naciśnięcia przycisku obok powoduje wejście w funkcje AUX, BSM, TEL.MUTE,REVERSE Itd, ale nie ma nigdzie nic o zmianie podświetlania. Podchodziłem do tej czynności kilkanaście razy i dałem sobie spokój, zostałem przy fioletowym kolorze podświetlenia.

Według mnie to powinna wyświetlić się wzmianka typu ILUMINATION czy coś w tym stylu, a tu nic takiego nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

W tym radiu nie ma możliwości zmiany podświetlenia przycisków.

Przewertowałem cała instrukcje obsługi, schemat naprawczy oraz prospekt z 2002roku i nic nie ma na temat zmiany kolorów, nie ma nawet takich możliwości technicznych. Ewentualna jedyna opcja to zmiana bodajże dziesięciu diodek LED SMD na inny kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym radiu nie ma możliwości zmiany podświetlenia przycisków.

Przewertowałem cała instrukcje obsługi, schemat naprawczy oraz prospekt z 2002roku i nic nie ma na temat zmiany kolorów, nie ma nawet takich możliwości technicznych. Ewentualna jedyna opcja to zmiana bodajże dziesięciu diodek LED SMD na inny kolor.

 

Chłopie , czytałeś z którego roku były posty do tematu ? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...