Skocz do zawartości

Wzmacniacze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie jaki wzmacniacz byście w kolejności wybrali spośród niżej wymienionych?

 

Audison Lrx 4.1k

Focal FPS 4160

u-Dimension ProZ 4-110

 

Początkowo  chce żeby działał pod ori  radiem więc dobrze jak by miał wejście HI-Low, a z nich tylko Audison go ma, później powinno trafić radio Alpine CDE 178bt bądź CDA 137bti i z tego co widzę trochę szkoda, że radio w takiej cenie jak CDA nie ma regulacji wzmocnienia treble/bass bez dodatkowego procesora :mur:

Jak ogólnie wypadają te wzmacniacze według was i na czym nowym warto by było zawiesić oko w cenie 1500-2600zł?

Wzmacniacz zasilał by zestaw przedni i suba (JL 10w3v3).

Muzyka to głównie klubowe "hity", dance, hardstyle itp. od święta jakiś rap, z fabrycznego zwykłego zestawu jestem w miare zadowolony, ale jednak mogło by to grac lepiej, a podczas jazdy brak mi basu, obecnie w ori radiu mam ustawione w 10stopniowej skali treble na 6 i bas na 8.

(drzwi, maska i bagażnik wygłuszone, w drzwiach wstawiona blacha alu 2mm w otwory, maty gms 07xl/07luxury, gms 02/022/011A w planach jeszcze klapa bagażnika i jak chęci wystarczy to dach, ale trochę się tego obawiam  :rotfl: swoją drogą wygłuszenie dachu matą i pianką daje wyczuwalne efekty? )

A i jeszcze takie pytanko co do kabli zasilających to 21mm OFC wystarczy do tych wzmacniaczy czy celować przyszłościowo w 53?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja mam focala i jestem zadowolony. Co prawda nie miałem porównania z w/w wzmacniaczami.

 

Co do focala - mam go od nowości 4 lata i jestem zadowolony z niego, co prawda jest to dosyć popularny wzmacniacz. Maja spory zapas mocy i filtry na pokladzie, ale czasami tweetery potrafią tak jakby syczec tj szumiec - szczególnie jest to słyszalne gdy jest przerwa pomiędzy piosenkami - podobno ten typ tak ma. Słyszałem ze nie do końca nadaje się do pędzelka suba.

 

Co do kabli to na początek 21 mm ofc wystarczy. Jak pozostanie jeden wzmacniacz i kabel nie będzie przesadnie długi to nie będziesz musiał zmieniać na grubszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...