Skocz do zawartości

tydzien nad morzem 27.05-7.06 ktos zna jakąś miejscowke?


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mielno jest dobrą miejscówką ale dla osób > 20 lat a na pewno nie z dziećmi, chyba że te dzieci są właśnie w takim wieku i rodziców spać położą a sami pójdą w tany po dyskotekach :)

Tam trzeba dobrze lokalizację sprawdzić, inaczej nie odpoczniecie. Mielno to najbardziej znana poznańska wypadówka nad morze, bedac tam wiele razy czułem się jak na starym rynku w poznaniu, mordy te same, teksty te same, nawet ochrona znajoma.

 

Osobiście polecę to miejsce, www.sedna.pl - ale to w porównaniu do Mielna - Oaza spokoju. Sam tam rok rocznie bywam, własnie aby odpocząć, a jak chcę hałasu, to jadę do 3-miasta lub Władka.

 

Obie lokalizacje to ta sama odległość , zależne od drogi pomiędzy 600 a 680km, w Twojej lokalizacji wybrałbym opcję południe, co prawda 200km dalej -  po banach więc szybciej, ale widoki lepsze i pogoda pewniejsza, a cenowo w tym okresie praktycznie tak samo :)

 

a w cro angielski jest najmniej potrzebnym językiem, we wioskach po polsku szybciej się dogadasz, szczególnie po za sezonem. tylko uważac trzeba bo jutro to dziś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielno jest dobrą miejscówką ale dla osób > 20 lat a na pewno nie z dziećmi

Zgadza się, dlatego poleciłem Unieście. Tam jest właśnie spokój. Bywałem tam 8 lat z rzędu, coś o tym wiem.

Co do Chorwacji to nie ma co gdybać, u nas pogoda niepewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...