Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Każdy ma swój rozum i powinien zdecydować czy go kupić czy nie. Donoszenie na gościa to moim zdaniem zbyt prewencyjne zachowanie bo może nie jest świadomy co sprzedaje a nawet gdyby to osoba która kupi ma prawo zwrócić przedmiot ponieważ jest to po prostu podróbka. Może gdy ktoś się przejedzie na takim zakupie to dostanie nauczkę na przyszłość i zastanowi się dwa razy zanim coś kupi.

 

Popatrzcie na pierwsze zdjęcie. Mistrz photoshopa a może tuning blacharski? :)

 

 

http://allegro.pl/alpine-v12-mrv-300-f-i2122787671.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na pierwsze zdjęcie. Mistrz photoshopa a może tuning blacharski?

 

 

ALPINE V12 MRV - 300 F (2122787671) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

Ale o co chodzi? Przeciez widac wyraznie na 2 zdjeciu ze to jest przykrywa do terminali doczepiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? Przeciez widac wyraznie na 2 zdjeciu ze to jest przykrywa do terminali doczepiana

 

 

 

Aż taka wielka? Nie wiedziałem że te piece miały takie dodatki ale skoro tak to sorry ;)

 

Przepros ladnie wystawiajacego, bo widac ze to Ty malo jeszcze widziales a zabierasz sie za ocenianie.

 

 

Bo chyba od tego jest forum aby wyrażać swoje zdanie a to że się pomyliłem to chyba każdemu się zdarzyć omnibusie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja w sprawie jbl-firsta pomogła.. Własciciel napisał zebym sie nie wtracał jak nie chce kupic. Wysłałem 3emaile do allegr-odrzucili. A jak zgłosiłem na Cafe allegro-zawiesili mu w 20min.. Do tego cofneli mu jeszcze jakies lewe opisy gdzie wchodziły te same z roznych uzytkowników a z jednego IP dosłownie co minute był kolejny.. http://allegro.pl/Sh...item=2161816725
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaje mi się że sub jeździł w jakimś ratstajlowym golfersie i stąd to obicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...