Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, skumajcie. Przecież zeby napisać "rze" zamiast "że" to juz trzeba się postarać- być takim głąbem i nie sprawdzać pisowni? Wiadomo, ze czasem każemu się zdarzy jakiś błąd :D Ale takie elementarne słowa?

no niestety mam to na co dzień :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:

Jak ktoś nie czyta, nie pisze ... to tak jest ...

Jak czasem dostanę sms to nie wiem czy się śmiać czy płakać !!!

nawet słowo którego używa co dzień kilka razy w raportach itp....

nie wie jak napisać ... "staia" pisał w haśle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Poza lampami, kierownicą i radiem dla mnie wypas ;)

Dokładnie. Zobaczcie że to auto (gdyby nie ten niesmaczny tuning) będzie sie bronić pewnie jeszcze minimum 5 może nawet 10 lat, a za kilka miesięcy będzie rocznikowo pełnoletnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem takim skurczybykiem jakieś 7 lat temu tylko w wersji AMG (ta ma na klapie AMG, ale czy jest faktycznie to nie wiem, dawno to było), paliło to na zasadzie 100km przejeżdżasz za 100PLN tankujesz:) ale do 230km/h przyspieszało w zasadzie tak samo, potem do 260km/h trochę wolniej i była blokada. Własciciel ją potem zdjął i mówił, że auto leciało licznikowo ponad 300km/h, ile w czasie tej próby "latania" paliło nie powiedział:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...