Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy nie zdarzyło Ci się w myślach zwyzywać sąsiada parkującego na Twoim ulubionym miejscu?

No wlasnie tego się obawiam że karne kutasy jak to je sprzedawca określił

TRUDNO ZRYWALNE
będą przyklejane bez sensu i bez powodu. Spoko dopóki były to kartki z wydrukowanym kutasem ale naklejki to przesada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już ponad 100 rozdałem ;)

 

u mnie w pracy jest miejsce parkingowe przeznaczone tylko dla mnie. Oczywiście co drugi dzień jest zajęte. Wcześniej zastawiałem to auto, teraz 10 karnych i po kłopocie :) Z tym, że ja poprawiam klej, który tam jest takim fajnym tapicerskim w spray'u :) Po jednej takiej akcji już więcej nie miałem zastawionego miejsca na parkingu (opisanego, oznakowanego, że tylko dla mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może z innej beczki, jako, iż szukam sobie auta, trafiłem na takiego oto bezwypadkowego forda:

ford mondeo:

http://otomoto.pl/ford-mondeo-titanium-skora-xenony-C18495626.html

 

najlepsze jest zdjęcie numer 6 (tło innych bezwypadkowych):)

 

http://photos03.otomoto.pl/photos/original/C18/49/56/C18495626_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuku od tylu, szkoda calkowita :/ Sorry za OT :P

 

Uu szkoda, a miała iść na sprzedaż.. :/

 

 

to może z innej beczki, jako, iż szukam sobie auta, trafiłem na takiego oto bezwypadkowego forda:

ford mondeo:

http://otomoto.pl/fo...-C18495626.html

 

najlepsze jest zdjęcie numer 6 (tło innych bezwypadkowych):)

 

Myślałem, że to jakaś biedna wersja za taką kasę, a tutaj full opcja. To nie jest Titatnium, tylko Titanium X (Bo z x miały odpalanie z przycisku i półskórę). Ciekawe w jakim stanie jest na prawdę, bo cena bardzo kusząca, może jakiś jeżdżący basenik po powodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj full opcja

 

full to jest ghia x. Patrząc na spasowanie poduszki powietrznej przy kierownicy, to zapewne jest po solidnym dzwonie. Popatrz też, że przy navi przyciski są uszkodzone jakby coś w nie uderzyło z wielką siłą.

 

na pierwszym zdjęciu nie ma sprysków w zderzaku ;), dodatkowo zderzak się nie schodzi z lewej strony auta. Ogólnie to nawet się przy robocie nie postarali... ogólnie widzę, że zmieniono na uszkodzony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...