Skocz do zawartości

Morel Hybrid


adam28adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

 

Mam do Was pytanie. Czy wiecie może, jak grają Morel Hybrid MW6?
Staram się znaleźć jakieś recenzje na ich temat, lecz nic nie mogę znaleźć.
Może ktoś z Was miał z nimi do czynienia?

Zastanawiam się nad ich kupnem. Słucham głównie Trance, Techno, Electro-House i nie wiem czy nadadzą się one do tego typu muzyki.
Pomijam to, że byłyby podłączone pod wzmacniacz, bo to chyba oczywiste. :-)

Zastanawiałem się również nad Audio System X-ION-165, ale ich pasmo jest gorsze, jak Morel Hybrid (to, że mają mniej RMS to wiem, poszukuję czegoś powyżej 100RMS i małą głębokością montażową, do 63mm).

 

Pozdrawiam !! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem co prawda Hybrid, (ale inne Morele słuchałem) i do Twojej muzyki chyba raczej Audio System byłby lepszym wyborem. Jednak dziwne to trochę, że porównujesz ze sobą zestawy, między którymi jest prawie 100% różnicy w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mam do Was pytanie. Czy wiecie może, jak grają Morel Hybrid MW6?
Staram się znaleźć jakieś recenzje na ich temat, lecz nic nie mogę znaleźć.
Może ktoś z Was miał z nimi do czynienia?

 


Zastanawiałem się również nad Audio System X-ION-165, ale ich pasmo jest gorsze, jak Morel Hybrid (to, że mają mniej RMS to wiem, poszukuję czegoś powyżej 100RMS i małą głębokością montażową, do 63mm).

 


Morel Hybrid 1200 zł, a Audio System 1000 zł.
Wielkiej różnicy nie ma. Cena zależy od tego, w jakim sklepie będę kupował głośniki. :-)

A co na to Twój wybrany sklep , potrafią powiedzieć jedno zdanie na temat oferowanych produktów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...