Skocz do zawartości

BMW e46 coupe by Woolly nowy projekt.


Woolly24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że samochód powoli przestaje być zabawką dla samego siebie postanowiłem zrobić z niego coś bardziej użytkowego. Stary sprzęt wyleciał. Ostały się jedynie zasłużone w bojach kapiszonki.  Więc zaczynamy.
Na początek cały samochód przechodzi kompletne wygłuszenie, zastosowane materiały to:
GMS 07 platinium -, bardzo ciekawa sztywna mata, wymagająca aczkolwiek podgrzania do poprawnego przyklejenia. http://www.gms.pl/pl/_sp/150/gms_07_platinium_2_5mm/
GMS 09 proliner - zastosowana została to wytłumienia klapy bagażnika, oraz cienkich blach w kabinie. http://www.gms.pl/pl/_sp/134/gms_09_proliner/

GMS 011a - mój ulubieniec, lekka pianka z dodatkiem włókna szklanego i alu. Świetnie wycisza. Zastosowana do wytłumienia podłogi, dachu, półki, maski, grodzi. http://www.gms.pl/pl/_sp/38/gms-011a__10mm/

GMS 02r- standardowa pianka. Położona wszędzie gdzie się da. http://www.gms.pl/pl/_sp/29/gms-02r__6mm/

Fotki:
 

 
Sprzęt powoli się kompletuje ale postawiłem na markę Mosconi/Gladen jedynym odstępstwem są moje ulubieńce - Infinity Kappa perfect 6.1. Aplikacja w komorach zamkniętych.
Jako jednostka główna posłuży mi cobo Tablet Toshiba Encore 8 z win 8.1, karta dźwiękowa usb z wyjściem tosnlik, plus dodatkowo napęd CD toshiby również podłączony poprzez usb.
Założeniem jest system trójdrożny. Tweetery to 20 milimetrowa kopułka Gladen z serii Areospace.

Za najistotniejsze dla mnie pasmo odpowiadać będzie 8 centymetrowy stożek Gladen Areospace 80.

 

Reszta sprzętu jest już zaplanowana i przedstawię ją jak tylko dotrze do mnie. Temat będę uzupełniał systematycznie o nowe postępy z prac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy projekt się kroi.

Tzn dla mnie ciekawy jeśli chodzi o tw i mid nawet swego czasu spóźniłem się z zakupem tego średniaka.

Czy odslychiwaleś je już, czy zakup w ciemno?

 

Ps. Ale z tym opisem mat to poleciałeś. :D

Elaborat prawie ;-), maty za free czy z rabatem? Hehe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie sub czy nie bo jesli nie to sprawdzalem rainbow. Kick idealny wyciac tylko dol i srednice trzeba ;). Moim zdaniem do 3 way + sub moze sie sprawdzac taki woofeer.

 

Ps. mialem sax i sl line

Poza tym...Wolly czytam sporo Twoich tematów i taki dres (auto) to wstyd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie sub czy nie bo jesli nie to sprawdzalem rainbow. Kick idealny wyciac tylko dol i srednice trzeba ;). Moim zdaniem do 3 way + sub moze sie sprawdzac taki woofeer.

 

A ja mam dla Ciebie radę, zacznij wozić albo świeże słoiki, albo idź do szkoły, bo czytać się tego nie da.

Czy znasz pojęcie polskich liter i interpunkcji, czy jest Tobie to obce, bo masz smartphone, mimo, że od pługu oderwany?

Zaś, merytorycznie? Ja z tego nic nie zrozumiałem bo wspominasz od użyciu rainbow, jeśli nie będzie suba, by za chwilę zapewniać, że do 3 dróg i sub się sprawdza. :D Nie wiem co palisz, ale zostaw trochę bo fajnie wali. ;-)

 

Ps. mialem sax i sl line

 

Czy już mamy zacząć stawiać pomnik obok Kaczki, którą zabiła zdradziecka Rosyjska brzoza, posadzona specjalnie 30 lat temu?

 

Ogarnij się trochę chłopcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że w kwestii wykształcenia to możemy podyskutować...wydaje mi się,że jest szansa, że skończyłem troszkę więcej szkół od Ciebie. Proszę o zachowanie kultury i nie wyzywanie tu nikogo od chłopców. Myślałem, że to forum CA, ale widzę, że niekoniecznie. Jeśli nie zrozumiał ktoś to trudno. Nie będę kontynuował z "Panami" dyskusji na takim poziomie. Przepraszam za offtopic autora.

ps. Pisanie z polskimi znakami z telefonu jest dość uciążliwe. Proponuję zwracać uwagę na to czy w Swoich postach nie popełnia się błędów

Co do rainbow rzeczywiście nie dodałem, że chodziło mi o woofer. To tylko moja obserwacja, a bardzo interesują mnie zabudowy w komorach.

OK. Pisać mogę z polskimi znakami i uwzględnić interpunkcję, ale wydaje mi się, że można poprosić, niektórych użytkowników o powstrzymanie się od prezentowania poziomu, na który ja bym sobie nie pozwolił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...