Skocz do zawartości

piłka nożna... temat dla kibiców.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym co było kilka lat do tyłu do drużyna super się pokazuje. Grać z mistrzami świata i zremisować to żaden wstyd!!! Mało tego Niemcy ruszyli na początku z kopyta jak w kazdym meczu, ale polacy bronili się jak Wrocław i nie dali rady.

Teraz dobra sytuacja bo po ciężkim meczu chłopaki uwierzyli w siebie i z Ukrainą powinni się zgrać i może w końcu lewy zacznie kopać gole, bo widać coraz bardziej że samo pokrycie jego już nie daje sukcesu :hyhy:

 

Stawiałem 2/3;0 dla niemiaszków, ale miło być pozytywnie zaskoczonym :wink2:

 

Może o ćwierćfinał zahaczymy

 

Nie ma co ukrywać że przy kolorowej Francji, starej Hiszpanii, dziwnie grającej Italii Niemcy są faworytem na pierwsze miejsce (postawiłem na to stófke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wstyd to mi za Ciebie .Zawsze mozesz ubrac koszulke i buty i pokazac jak sie strzela bramki..Tak pisza ludzie ktorzy nie maja pojecia o footbolu..

Nie przesadzaj....ma sie dobrze ogladac jak lige angielska a tu sie dobrze oglada a nagle lipa sie dzieje pozniej znowu jest super i znowu klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Niemcy zagrali takie zawody że same superlatywy? prawda jest taka że Nasza reprezentacja gra jak nigdy.W końcu ktoś w miarę sensownie to ogarnął i zaczynają grać z najlepszymi jak równy z równym.

 

 

Wstyd to mi za Ciebie .Zawsze mozesz ubrac koszulke i buty i pokazac jak sie strzela bramki..Tak pisza ludzie ktorzy nie maja pojecia o footbolu..

 

Odnieście się do moich zarzutów a nie odwracacie kota ogonem i próbujecie grać na emocjach.. Polska reprezentacja ma problem z dokładnością podań - i to duży problem.

 

Cieszę się, że wygrali, ale sposób ich gry to ciągle poziom polskiej ligi z przebłyskami i sporą dozą szczęścia. Grają wybitnie nierówno, tak jak zauważył Pretor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...