Skocz do zawartości

piłka nożna... temat dla kibiców.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

0-2 dla Niemiaszków.

 

Heh ja się nie wstydzę, polscy piłkarze powinni - jak zwykle brak dokładności, nawet w prostych podaniach. Tragedia.

 

Zobaczymy jak kondycyjnie wytrzymają drugą połowę.

 

Patriota .... Jakich Mało :/ weź takie komentarze zachowaj lepiej dla siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgadzam - obecnie Milik jest bez formy no ale nie mamy lepszej alternatywy

 

Czterech pierwszych grało na miarę swoich optymalnych umiejetnosci

 

Natomiast uważam że Glik się nacharował i nie odstawiał nogi czy głowy, no ale to taki orczyk w sam raz na wyspiarzy.

Pizdan ... szkoda gadać, na niemców tak jak ktoś pisał to Cionek.

Takze Pazdan ma u mnie drugą szansę :)

 

 

Gdyby Milik ukuł to bylo by bosko.

Niedosyt bo Szkopy nie miały żadnej setki w przeciwieństwie do Nas

 

Pizdan najlepszy mecz w kadrze.

 

Milik : dalej twierdze ze chlop jest bez formy i gra na kreche i z braku alternatywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Nimcy Ukraina to tak jak by ogladał ... Polska - Iralndia.

Widać róźnicę klas.

 

Myslę że na tę chwilę jesteśmy na poziomie miedzy Ukrainą ( ciut lepiej ) a Niemcami ( mocno niżej ) ale jak powalczymy na 110% to jest szansana remis.

Pamiętajmy że to drużyna turniejowa która z meczu na mecz rozkręca się.

Zagrali na 100%.

Dziś na Szkopow 110% to bylo by 1:0 dla Nas.

 

Jędza tez dobry mecz na lewej flance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serce rosnie. Jest naprawdę duza szansa nie trafic na francje. Ale hak patrze co graja czarno czarni to wcale nie musza byc grozni a na bank mniej grozni niz hakenkrojce

Nooo i jutro czekam na popis Italii, mam nadzieje ze spotkamy aie dopiero w finale.

 

 

A Szpakowski blazen tyle razu mylił Milika z lewym ze nawet zona zapytala w koncu z którym numerem gra który... żenada.

 

PESZKA I KAPUSTKE twz popier..l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serce rosnie. Jest naprawdę duza szansa nie trafic na francje. Ale hak patrze co graja czarno czarni to wcale nie musza byc grozni a na bank mniej grozni niz hakenkrojce

Nooo i jutro czekam na popis Italii, mam nadzieje ze spotkamy aie dopiero w finale.

 

 

A Szpakowski blazen tyle razu mylił Milika z lewym ze nawet zona zapytala w koncu z którym numerem gra który... żenada.

 

PESZKA I KAPUSTKE twz popier..l

pamietaj ze on nie ma 35lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretor pewnie tak ale powiem Wam że nie lada wyczyn jest ogladac mecz z Hitlercowcami ( tak nienawidze tego narodu po tych wszystkich opowiescisch z ust dziadkow i Babcci jak potrafili cala wies spalić zywcem , btw Kacapy nie lepsze s...yny ) mając na rekach 4 dniową Córcie :)

Ooo na Tvp info o Maliniak ( PISduś)

Pretor pewnie tak ale powiem Wam że nie lada wyczyn jest ogladac mecz z Hitlercowcami ( tak nienawidze tego narodu po tych wszystkich opowiescisch z ust dziadkow i Babcci jak potrafili cala wies spalić zywcem , btw Kacapy nie lepsze s...yny ) mając na rekach 4 dniową Córcie :)

 

 

Ooo na Tvp info o Maliniak ( PISduś)

Gdzie go jeszcze nie bylo?

 

Widzieliscie dziś Rodowicz ?

Kobita ma 70lat a nawet szyji nie ma pomarszczonej...

jak by sam szpak komentował na tvp1 pewnie większość przerzuciła by się na "1"

Szpak ma ten glos co kiedyś Ciszewski:)

To że się myli?

Taki jego urok.

 

Ale na Polsacie oglądałem :)

Hajto mulił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś dostaje miliony za strzelanie bramek, za grę w piłkę nożną. Gra w turnieju Mistrzostw Europy. Ma na wyciągnięcie strzelenie bramki Mistrzom Świata i zwycięstwo raptem drugie w historii z Niemcami. Kilka metrów od bramki w zasadzie sam na sam dostaję piłkę do nogi. TEGO NIE MOŻNA SPIEPRZYĆ. A spieprzył.


 


Dobrze, że wynik sam w sobie satysfakcjonujący, ale wczoraj graliśmy na ogranie Niemców 2:0 albo lepiej.


 


Kapitalna obrona.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patriota .... Jakich Mało :/ weź takie komentarze zachowaj lepiej dla siebie 

 

 

Skłamałem? Oszukałem? Dla mnie to wstyd, żeby najlepsi polscy piłkarze nie potrafili dokładnie piłki zagrać. To nie jest 3 liga. Zagrań takich było multum. W radiu nawet zwracali na to uwagę. Potrafię wytknąć błędy i patriotyzm nie ma tutaj nic do znaczenia. W drugiej połowie zaczęli grać jak powinni i chwała im za to. Niemniej jednak BRAK DOKŁADNOŚCI poraża.

Gdyby nie mur-obrona powiedziałbym, że mecz z serii więcej szczęścia niż rozumu. Obrona luks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Skłamałem? Oszukałem? Dla mnie to wstyd, żeby najlepsi polscy piłkarze nie potrafili dokładnie piłki zagrać. To nie jest 3 liga. Zagrań takich było multum. W radiu nawet zwracali na to uwagę. Potrafię wytknąć błędy i patriotyzm nie ma tutaj nic do znaczenia. W drugiej połowie zaczęli grać jak powinni i chwała im za to. Niemniej jednak BRAK DOKŁADNOŚCI poraża.
Gdyby nie mur-obrona powiedziałbym, że mecz z serii więcej szczęścia niż rozumu. Obrona luks.

 

Oczywiście Niemcy zagrali takie zawody że same superlatywy? prawda jest taka że Nasza reprezentacja gra jak nigdy.W końcu ktoś w miarę sensownie to ogarnął i zaczynają grać z najlepszymi jak równy z równym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłamałem? Oszukałem? Dla mnie to wstyd, żeby najlepsi polscy piłkarze nie potrafili dokładnie piłki zagrać. To nie jest 3 liga. Zagrań takich było multum. W radiu nawet zwracali na to uwagę. Potrafię wytknąć błędy i patriotyzm nie ma tutaj nic do znaczenia. W drugiej połowie zaczęli grać jak powinni i chwała im za to. Niemniej jednak BRAK DOKŁADNOŚCI poraża.

Gdyby nie mur-obrona powiedziałbym, że mecz z serii więcej szczęścia niż rozumu. Obrona luks.

Wstyd to mi za Ciebie .Zawsze mozesz ubrac koszulke i buty i pokazac jak sie strzela bramki..Tak pisza ludzie ktorzy nie maja pojecia o footbolu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...