Skocz do zawartości

Pioneer DEH-X5700BT nie włącza sie bez kluczyka w stacyjce


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem upgrade standardowego radia jakie było w Fiescie '01, czyli zwykłego kaseciaka na powyższy model.

 

Wszystkio pięknie ładnie. Przejściówka ze złącza fordowskiego na ISO działa. Jest jedno ale. Przy oryginalnym fordowskim radiu mogłem je włączyć nie zależnie od tego czy w stacyjce był kluczyk czy go nie było. Jeśli wyciągałem kluczyk radio gasło ale mogłem go włączyć ponownie jak chciałem przyciskiem w radiu.

 

Teraz po zmianie radia radio gra tylko kiedy kluczyk znajduje sie w stacyjce w położeniu odblokowanej kierownicy (bez świecących sie żadnych diod na tablicy) oraz podczas normalnej jazdy.

 

Jestem laikiem jeśli chodzi o elektrykę wiec proszę jakieś wskazówki czy to tak ma byc czy jednak mozna to skonfigurować jak było poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z tyłu radia powinieneś mieć takie kabelki - żółte i czerwone. One maja takie śmieszne złączki miedzy przejściówka a samym radiem. Z tego co pamiętam- trzeba czerwony odłączyć od czerwonego i przepiąć do tego żółtego. Myślę że schemat znajdziesz instrukcji - poszukaj - pewnie na forum jest :)


Przypadkiem mam radio na wierzchu :)

post-16692-0-92290100-1429199642_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...